Kodas 99689
Gamintojas Medinox London Limited

MARIA COOLING PATCH vėsinantis pleistras, 3 vnt.

Maria Cooling Patch suteikia vėsinimo efektą karščiuojant.Tinka visai šeimai, vaikams  nuo 3 mėn.

Paskirtis: Maria Cooling Patch suteikia vėsinimo efektą karščiuojant. Patogus vienkartinis produktas, paruoštas naudoti bet kada, kai to reikia. Tinka visai šeimai, vaikams  nuo 3 mėn.  Greitai mažina karščiavimą. Veiksmingas iki 8 val., šaldantis poveikis iki 8 val. Dydis tinkamas vaikams ir suaugusiems. Tinka vartoti su vaistais.

Naudojimo instrukcija. Atidarykite maišelį ir išimkite pleistrą. Nuimkite skaidrę plėvelę nuo gelio lakšto galo. Užtepkite gelį ant odos. Šį produktą tepkite 1-3 kartus per dieną. Kiekvienas pleistras gali būti naudojamas nepertraukiamai iki 8valandų. Jei reikia galima naudoti keičiant kelis pleistrus, kad paspartinti vėsinimo greitį.

Atsargumo priemonės:

Naudokite tik taip kaip nurodyta. Tik išoriniam naudojimui. Venkite tiesioginio kontakto su akimis ir šnervėmis. Jeigu atsiranda bėrimų, paraudimų, niežulio ar sudirginimo, vartojimą nutraukite ir kreipkitės į gydytoją. Naudojant vaikams, reikalinga suaugusiųjų priežiūra. Kai kūno temperatūra viršyja 39 laipsnius kreipkitės į gydytoją.

Sudėtis: plastikinė plėvelė, neaustinė medžiaga, medicininis polimerinis gelis, mentolis, glycerolis levandų aliejus ir vanduo.

Dėmesio: tai nėra vaistas. Jei karščiavimas išlieka kreipkitės į gydytoją. Karščiavimas yra indikacija infekcijos, taigi šio pleistro  negalima naudoti pakartotinai. Prieš naudojimą atidžiai perskaitykite instrukciją.

Gamintojas: Medinox London Limited

Tiekėjas: ELVIM