Kodas 81124
Gamintojas UAB "Valentis"

LOTAMILE BORIC, 5 makšties ovulės

LOTAMILE BORIC

 

Medicinos priemonė

Makšties infekcijų gydymui bei profilaktikai.

„Lotamile boric“ ovulės naudingos norint išvengti ir gydant makšties infekcijas, taip pat padeda mažinti sudirgimą, deginimo ir niežėjimo pojūtį. Pieno rūgštis, kurios natūraliai yra makštyje, greitai atkuria terpės pH ir padeda natūraliai atsistatyti itin jautriai lytinių organų ir makšties ekosistemai. Boro rūgštis dėl savo patvarumo makšties ekosistemoje sumažina makšties pH ilgesniam laikui. Sąveikaudamas su makšties gleivine, polikarbofilas atpalaiduoja H+ jonus ir mažina makšties terpės pH.

 

Naudojimas. Įstumkite ovulę į makštį kartą per dieną, prieš einant miegoti. Vartokite 5–7 dienas, pradėdamos pasibaigus menstruacijoms arba pagal gydytojo nurodymus.

1.      Gerai nusiprauskite.

2.      Prieš atidarydamos lizdinę pakuotę ir išimdamos vieną ovulę, gerai nusiplaukite rankas.

3.      Švelniai įstumkite ovulę giliai į makštį. Tai darykite horizontalioje padėtyje, kad ovulė neišslystų iš makšties.

 

Sudėtis. Vienoje 2 g ovulėje yra 300 mg boro rūgšties, pieno rūgšties iki pH 3,5, 60 mg polikarbofilo, 5 mg tokoferolio acetato, 2 mg vitamino A, 15 mg 18-beta gliciretino rūgšties, 2 mg arbatmedžių aliejaus, 2 mg fosfatidilcholino, pusiau sintetinių trigliceridų iki 2 g.

 

Daugiau informacijos: www.lotamile.lt.