Kodas 97894
Gamintojas L'Oreal
Sandėlyje Netiekiama

L'OREAL PARIS HYALURON SPECIALIST, MICELINIS VANDUO, 200 ML

Micelinis vanduo pašalina makiažą nuo veido, akių ir lūpų vienu švelniu judesiu, netrinant ir neplaunant. Švelniai nuvalo nešvarumus, mažina odos dirglumą.

Įspėjimas: Saugoti nuo vaikų. Vengti patekimo į akis ir ant pažeistų odos vietų. Nenaudoti, jeigu pasireiškia alerginė reakcija.

 

Sudėtis: AQUA / WATER • GLYCERIN • HEXYLENE GLYCOL • DISODIUM EDTA • SODIUM HYALURONATE • BHT • DISODIUM COCOAMPHODIACETATE • POLOXAMER 184 • MYRTRIMONIUM BROMIDE (F.I.L. B240692/1).
Primename, kad mūsų prekės ženklo produktų ingredientų sąrašai yra reguliariai atnaujinami. Naujausias ingredientų sąrašas yra ant jūsų gaminio pakuotės, prašome atsižvelgti į jį, kad įsitikintumėte, jog jis tinka jūsų asmeniniam naudojimui. (Jei parduotuvėje yra pakartotino papildymo produktų, naujausias ingredientų sąrašas turėtų būti pateiktas vietoje po pakartotino produkto užpildymo pardavimo vietoje).