Kodas 75469
Gamintojas Dr. Wolff

LINOLA F, kremas, 50 g

LINOLA F kremas, 50 g

Medicinos priemonė 

Su linolo rūgštimi. Be konservantų ir kortikoidų. Užtikrina odos riebalų ir drėgmės balansą. Tinka ir kūdikiams. Saugus nėštumo ir žindymo laikotarpiu.

 

Informacija apie gaminį

Linola F yra kremas, kurio sudėtyje yra 60 % riebalų ir jis vartojamas simptominėms odos ligoms gydyti:

tinka kūdikiams, vaikams, suaugusiesiems ir pagyvenusiems žmonėms, nekenkia nėštumo ir žindymo periodu, galima vartoti ilgai ir nuolat.

Kremas atstoja natūralią apsaugančią nuo išsausėjimo odos riebalų plėvelę ir skatina gijimo procesą.

Todėl kremo riebalai yra kaip vandens ir aliejaus emulsija, kurią užtepus, viršutinio odos sluoksnio mirusios ląstelės padengiamos apsaugine, vandens nepraleidžiančia plėvele. Taip vandens kiekis raginiame sluoksnyje labai padidėja ir sumažinamas vandens pasišalinimas iš odos. Dėl to odos būklė pagerėja, pvz., kenčiant nuo asteatotinės egzemos, senatvinių odos ligų ir neodermito.

Pagerėjus riebalų ir vandens santykiui odos barjerinėje zonoje, skatinami viršutinio odos sluoksnio regeneracijos procesai ir malšinamas niežėjimas, ragėjimas bei tempimo jausmas.

Vartojimo paskirtis

Simptominiam sausos, egzemos pažeistos, raustančios, niežtinčios arba išsitempusios odos gydymui, pvz., pasireiškus lengvos arba vidutinės formos neurodermitui, kontaktiniam dermatitui dėl pastovaus sąlyčio su vandeniu ir (arba) valymo priemonėmis, senatvinėms odos ligoms.

 

Vartojimo būdas

Atsižvelgiant į poreikį, Linola F keletą kartų per dieną reikia tolygiai užtepti ant odos ir įtrinti, nors dažniausiai pakanka patepti vieną ar du kartus per dieną.

Jei oda itin jautri, prieš užtepant, Linola F galima įtrinti į delno odą, kad ji taptų minkštesnė.

 

Vartojimo  apribojimai

Linola F yra skirtas vartoti ant odos iš išorės.

Linola F naudoti draudžiama, jei yra padidėjęs jautrumas vienai iš sudedamųjų kremo dalių.

Žinoma, preparato vartoti nebegalima, jei pirmą kartą pavartojus pasireiškė alerginė reakcija (išbėrimas) arba stipri odos reakcija. Tokiu atveju kremą kruopščiai nuplaukite muilu arba dušo geliu ir kreipkitės į gydytoją.

Jei Linola F ir latekso gaminius (pvz., prezervatyvus, diafragmas) kartu naudojate lytinių organų ar išangės srityje, būkite itin atsargūs. Kremo sudedamosios dalys (ypač parafinas ir stearatai) gali turėti įtakos veikimui ir sumažinti šių gaminių saugumą.

Kremu negalima tepti makšties ir išangės, nes nebuvo atlikta tyrimų dėl vartojimo šiose srityse.

Žindant Linola F negalima tepti ant spenelių, kad kūdikis neįsisavintų sudedamųjų kremo dalių su motinos pienu.

 

Galimi šalutiniai poveikiai

Itin retais atvejais kremas gali sukelti odos jautrumo reakcijas (pvz., alergines reakcijas) arba trumpalaikį odos dirginimą. Jaučiamas, pvz., deginimas, oda parausta ir susidaro pūslelių.

Jei požymiai neišnyksta per keletą dienų arba jie smarkiai paūmėja, reikia nutraukti Linola F vartojimą ir kreiptis į gydytoją, kad jis nustatytų priežastį.

 

Tinkamumas vartoti ir saugojimas

Linola F laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.  Vartojimo terminas yra nurodytas ant pakuotės dangtelio arba įspaustas į tūbelės užlenkimą. Pasibaigus ant pakuotės nurodytam naudojimo laikui, kuris įspaustas už

simbolio, produkto vartoti nebegalima.

Linola F reikia laikyti kambario temperatūroje, tačiau ne aukštesnėje nei 25 °C. Gali išsiskirti arba struktūrizuotis riebalai, tačiau tai neturi įtakos Linola F poveikiui.

 

Gamintojas: Dr. August Wolff GmbH & Co. KG Arzneimittel, 33532 Bilefeld, Vokietija

CE 0297