Kodas 79227
Gamintojas Lifeplan

LIFEPLAN VITAMINAS D3, 40 tablečių

  VITAMINAS D3

 

KŪNO TVIRTUMUI

 

Ypatingai svarbus kūno tvirtumui - svarbus normaliai kaulų, dantų, raumenų būklei palaikyti, imuninei ir nervų sistemoms.

 

 Pastaruoju laiku vis daugėja mokslinių įrodymų, kad vitaminas D yra itin svarbus žmogaus organizmui. Dalyvaudamas  daugelyje organizme vykstančių procesų, jis  yra viena iš reikšmingiausių medžiagų. Anksčiau vitaminas D buvo laikomas rachito priežastimi, dabar nustatyta, kad vitamino D stygius yra  susijęs su  daugeliu sunkių ligų, tokių kaip tuberkuliozė, osteomaliacija (kaulų suminkštėjimas), cukrinis diabetas (abiejų formų), išeminė širdies liga,  įvairios imuninės sistemos ligos ir net  su depresija bei Alzhaimerio liga. Vitaminas D turi galingą antivėžinį poveikį.

Pagrindiniai simptomai, trūkstant šio vitamino:  silpni kaulai ir dantys,  raumenų skausmai, energijos trūkumas ir nuovargis, susilpnėjęs imunitetas, gali  pasireiškti  polinkis į depresiją,  nuotaikų kaita ir miego sutrikimai.

 

Pagrindinis šaltinis yra saulės spinduliai, kurių mūsų geografinėje zonoje yra nepakankamai ir kaip kurie maisto produktai (žuvis, kiaušiniai, kepenys...), kurių nemėgstame arba dėl mitybos įpročių vartojame nepakankamai.

  

PAGRINDINĖS VITAMINO D FUNKCIJOS:

  • Svarbus normaliai kaulų ir dantų būklei palaikyti
  • Svarbus normaliai kalcio ir fosforo absorbcijai ir įsisavinimui
  • Svarbus normaliai raumenų funkcijai
  • Svarbus normaliai imuninės sistemos veiklai
  • Padeda, kai vargina nemiga, stresas, dirglumas

 SUDĖTIS: dviejose tabletėse 5µg vit.D3  (cholekalciferolio) -100% rekomenduojamos paros normos.  Lipnumą reguliuojančios medžiagos: dikalcio fosfatas, mikrokristalinė celiuliozė; cholekalciferolis; stearino rūgštis; magnio stearatas; lipnumą reguliuojanti medžiaga silicio dioksidas.

 

VARTOJIMAS: po 2 tabletes per dieną valgio metu.

 

Gamintojas: Lifeplan  Products Ltd, Didžioji Britanija