Kodas 88200
Gamintojas TAV veterinaria S.L.

KALM N100 (Tavet)

KALM yra sukurtas specialiai gyvūnams, patiriantiems stresą: nervingumą ir susijaudinimą gyvūnai patiria keliaudami, pasikeitus aplinkai, kraustantis, atsiradus naujiems gyvūnams ir kitų stresą sukeliančių situacijų metu.

KALM

Pašarų papildas, natūralus elgsenos moduliatorius.

PASKIRTIS: KALM yra sukurtas specialiai gyvūnams, patiriantiems stresą: nervingumą ir susijaudinimą gyvūnai patiria keliaudami, pasikeitus aplinkai, kraustantis, atsiradus naujiems gyvūnams ir kitų stresą sukeliančių situacijų metu.

Preparatas veikia raminančiai ir atpalaiduojančiai, padeda užmigti be šalutinių poveikių ar sąmonės praradimų.

SAVYBĖS: Raminamasis melisų poveikis priskiriamas sinergetiniam poveikiui – dėl ingredientų kombinacijai, tokių kaip citronela, citronelis, geraniolis, linalolis, limonenis ir fenilpropanolio dariniai, tokie kaip eugenolis; kol valerijono ekstraktas GABA ir benzodiazepinai;

Neįprasta valerijono savybė, išgaunama iš valerijono šaknies, kuris kates traukia panašiai kaip katžolė. Veiklioji valerijono medžiaga yra aktinidinas. Kates pritraukia kačių šlapimo kvapo imitavimas – medžiaga 3-merkapto-3metilbutanolis.

SUDĖTIS: magnio oksidas, magnio stearatas, fruktooligosacharidai, montmorilonitas, krakmolas.

ANALITINĖS SUDEDAMOSIOS DALYS (%): žalieji pelenai %, žalieji riebalai 8,23 %, žalieji baltymai 5,92 %, drėgnis 4,66 %, žalioji ląsteliena 4,66 %, kalcis 2,50 %, fosforas 2,20 %, natris 1,30 %, cukrus (gliukozė) 0,73 %, magnis 0,10 %.

PRIEDAI/kg. JUSLINIAI PRIEDAI: valerijono ekstraktas, melisų ekstraktas. TECHNOLOGINIAI PRIEDAI: mikrokristalinė celiuliozė (E460).

PASKIRTIES GYVŪNAI: Šunys ir katės.

ŠĖRIMO REKOMENDACIJOS: Sušerti arba sutrinti ir sumaišyti su maistu. Rekomenduojama naudoti 6 – 8 savaites. Šunims: jauniems šuniukams ir mažų veislių šunims (iki 10 kg) 1 tab/d.; vidutinių veislių šunims (15-30 kg) 2 tab/d.; Didelių veislių šunims (virš 30 kg) 2 – 3 tab/d. Katės: ½-1 tab/d.

LAIKYMAS: Laikyti vėsioje, sausoje vietoje, saugoti nuo šviesos.

PAKUOTĖ: 100 kramtomųjų tablečių plastikinėje dėžutėje.