Kodas 98905
Gamintojas Amber House Ltd.

JORDAN GLO32, balinamoji sistema su kokoso aliejumi, 1vnt.

Juostelių ir pieštuko sudėtyje esanti naujos kartos balinamoji medžiaga Phthalimidoperoxycaproic Acid veikia oksidacijos principu – įsiskverbia į paviršinį emalio sluoksnį, išvalo jame susikaupusius nešvarumus, turinčius įtakos dantų spalvos pokyčiams ir suteikia baltesnį atspalvį.

GLO32 balinamoji sistema, su kokoso aliejumi - inovatyvi, efektyvi, saugi ir itin patogi dantų balinimo priemonė, sukurta naudoti namuose. Balinamosios priemonės sudėtis papildyta kokosų aliejumi –komponentu, kuris puikiai žinomas dėl balinimo bei antibakterinių savybių. GLO32 balinimo sistemą sudaro:

• balinamosios juostelės (28 vnt.);

• balinamasis pieštukas (2,5ml).

Balinamosios juostelės skirtos 14 dienų balinimo kursui, o balinamasis pieštukas yra ideali priemonė skubant ir norint suteikti šypsenai momentinį baltumo efektą.

Juostelių ir pieštuko sudėtyje esanti naujos kartos balinamoji medžiaga Phthalimidoperoxycaproic Acid veikia oksidacijos principu – įsiskverbia į paviršinį emalio sluoksnį, išvalo jame susikaupusius nešvarumus, turinčius įtakos dantų spalvos pokyčiams ir suteikia baltesnį atspalvį. Poveikis patvirtintas klinikiniais tyrimais, atliktais prižiūrint ir vertinant odontologams. Sudėtyje nėra peroksido. Tinka veganams.