Kodas 100547
Gamintojas Fabrika Kombi ČAO

JEE, kremas rankoms ir kūnui, drėkinantis, su sraigių sekretu, 100 ml

Kremas rankoms ir kūnui JEE drėkinantis su sraigių sekretu 100ml

Drėkinantis kremas kūnui ir rankoms su sraigių sekretu, visiems odos tipams. Padeda palaikyti kūno odos drėgmę, nuolat naudojant neleidžia odai išsausėti. Skirtas kasdieniai odos priežiūrai.

NAUDOJIMO BŪDAS: Paskirstyti ant švarios kūno odos ir sukamaisiais judesiais švelniai paskistyti po visą kūną.

Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Naudoti pagal paskirtį. Saugotis, kad nepatektų į akis! PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Tik išoriniam naudojimui.

Laikyti nuo +5 iki +25 temperatūroje. Nenaudoti pasibaigus galiojimui.

Galiojimo terminas nuo pakuotės atidarymo: 12 mėn.

100 ml

Kilmės šalis: Ukraina

Atsakingas asmuo: SIA „Kosmolats“ Latvija, Riga, Lizuma 5 L, Tel: 67205500

Ingredients: Aqua, Ethylhexyl Stearate, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate (and) PEG-100 Stearate, Cyclopentasiloxane, Glycerin, Olive Oil, Ceteareth-20, Ammonium Acryloydimethyltaurate/VP Copolymer, Panthenol, Tocopheryl Acetate, Snail Secretion Filtrate, Parfum, BHT, Methylparaben (and) Ethylparaben (and) Propylparaben (and) Butylparaben (and) Phenoxyethanol.

Primename, kad produktų sudėtis gali būti keičiama. Naujausias ingredientų sąrašas yra ant jūsų įsigyto gaminio pakuotės. Jei internete nurodyta produkto sudėtis skiriasi nuo pateiktos ant pakuotės, vadovaukitės sąrašu, esančiu ant įsigyto gaminio.