Kodas 78262
Gamintojas Protec'Som Laboratoire, Prancūzija

ITINHALER, tarpinė vaikams iki 6 m.

Itinhaler yra nauja astmos tarpinė specialiai sukurta Protec'Som kompanijos siekiant padidinti praktiškumą ir Jūsų poreikio tenkinimą. Pagaminta iš 100% medicininio silikono, Itinhaler tarpinė yra efektyvi, lanksti, patogi nešiotis, nesulaužoma, visiškai saugi, tinkama naudoti pakartotinai ir tinka visiems įprastai naudojamiems dozatoriams.
Efektyvi. Pagaminta iš 100% medicininio silikono, Itinhaler tarpinė yra didelės talpos (didelio tūrio) tarpinė (325cc). Derinant su optimalia forma, minimaliu elektrostatiniu silikoniniu paviršiumi, Itinhaler užtikrina patikimą vaistų dozavimą,
Patogi. Dėl lankstumo ji gali būti sulenkiama tiek, kiek reikia, ir tinka visiems dozatoriams.  Itinhaler yra tokia lanksti, jog naudojimosi metu ji tampa didelio tūrio tarpine, o sulankstoma yra tokia maža, jog galite ją nešiotis. Ją galite nešiotis kišenėje, rankinėje, lagamine, kuprinėje ir pan. Dėl lankstaus jungiamojo rėmelio, su Itinhaler gali būti naudojami visi dozavimo inhaleriai.
Labai saugi. Panaudotas aukštos kokybės slikonas yra lygiai toks pat, kaip ir implantuojamuose širdies vožtuvuose ar krūtinės implantuose. Itinhaler tarpinė yra visiškai genetiškai suderinta, nesukelia alergijos ir chemiškai labai patvari.
Nesulaužoma. Silikonas yra lankstus ir labai stiprus, todėl jo neįmanoma sulaužyti ir net labai sunku suplėšyti. Ligoniams ar slaugytojams net ir suplėšytas jis netampa pavojingas, priešingai nei sulaužytas plastikas ar metalas.
Pakartotinai naudojama. Itinhaler tarpinę galima sterilizuoti autoklave, ji gali būti kaitinama iki 200C pagal visus ligoninių sterilizavimo standartus ir protokolus. Todėl ligoninėse tarpinė gali būti naudojama daugeliui skirtingų pacientų.