Kodas 84649
Gamintojas Engelhard Arzneimittel

ISLA MEDIC HYDRO+, 20 pastilių

Gerbiamas paciente!

Prašome atidžiai perskaityti visą šį lapelį, nes jame pateikiama svarbios informacijos apie šio medicinos prietaiso naudojimą. Jei turite klausimų, klauskite gydytojo ar vaistininko.

 

Pakuotės lapelis

isla® medic hydro+ vyšnių skonio

pastilės

 

 

Kokia yra isla® medic hydro+ vyšnių skonio pastilių sudėtis?

Pastilėse yra vandeninio islandinių kerpenų ekstrakto (0,4-0,8 : 1), karbomero, ksantano dervos ir natrio hialuronato.

Kitos sudedamosios dalys:

akacijos, sorbitolis, maltitolis, bevandenė citrinų rūgštis, acesulfamas K, levomentolis, kvapiosios medžiagos, dažikliai iš augalų ekstraktų (morkų ir juodųjų serbentų), vidutinio ilgio grandinės trigliceridai, išgrynintas vanduo.

Kiekvienoje pastilėje yra cukraus pakaitalo sorbitolio (0,11 g) ir maltitolio (0,94 g) = 0,09 DV.

 

Kam vartojamos isla® medic hydro+ vyšnių skonio pastilės?

Palengvinti įprastus su peršalimu ar skaudančia gerkle susijusius negalavimus gerklės perštėjimą ir užkimimą.

Esant sausoms gleivinėms bei balso stygų dirginimui.

 

Šiuos negalavimus, be kitų priežasčių, gali sukelti neproduktyvus sausas kosulys, pavyzdžiui, gargždus kosulys, atsirandantis dėl sudirgusios ir sausos burnos gleivinės. Pastilės, kuriose yra hidrogelio komplekso su hialurono rūgštimi ir islandinėmis kerpenomis, veiksmingai apsaugo burnos ir gerklės gleivines.

 

Veikimo mechanizmas

Pastilėse yra hidrogelio komplekso, kurį sudaro karbomeras ir ksantano derva bei hialurono rūgštis. Dėl polisacharido ksantano dervos vandenį surišančių savybių ir specifinės karbomero brinkimo savybės virš sudirgusių gleivinių susidaro apsauginė plėvelė. Pastilėse esanti hialurono rūgštis pasižymi specifine fizine savybe ant gleivinių paviršiaus sudaryti drėgmės plėvelę.

Iš specialaus islandinių kerpenų, atšiauriam šiaurės klimatui atsparių kerpių, ekstrakto gaunamose sausose nuosėdose daugiau kaip 80 % kiekio sudaro mucinai. Čiulpiant pastilę ekstraktas ištirpsta ir kaip balzamas padengia burnos, gerklės ir ryklės gleivines, sukeldamas lengvinantį poveikį.

Todėl skatinamas seilių susidarymas, sudirgusios gleivinės sugeba pačios atsikurti, palengvėja su peršalimu ir skaudančia gerkle susiję tipiniai negalavimai gerklės perštėjimas ir užkimimas, gleivinių išsausėjimas bei su gerklės skausmu susijęs pasunkėjęs rijimas.

 

Kada negalima vartoti isla® medic hydro+ vyšnių skonio pastilių?

isla® medic hydro+ vyšnių skonio pastilių negalima vartoti, jei yra padidėjęs jautrumas bet kuriai pastilėse esančiai medžiagai.

 

Kada vartojant isla® medic hydro+ vyšnių skonio pastiles reikia imtis specialių atsargumo priemonių?

Jei žinote, kad netoleruojate tam tikrų cukrų, prieš vartodami isla® medic hydro+ vyšnių skonio pastiles pasitarkite su gydytoju.

 

Ar isla® medic hydro+ vyšnių skonio pastiles galima vartoti nėštumo ir žindymo laikotarpiu?

Duomenų, įrodančių, kad sla® medic hydro+ vyšnių skonio pastilių negalima vartoti per nėštumo ir žindymo laikotarpį, negauta.

 

Kaip vartoti isla® medic hydro+ vyšnių skonio pastiles?

Suaugusiesiems ir vyresniems kaip 6 metų vaikams pagal poreikį galima sučiulpti iki 6 pastilių per dieną. Pastiles reikia čiulpti lėtai, kol jos visai ištirpsta.

Vienoje pastilėje yra 1,05 g cukraus pakaitalų = 0,09 DV.

 

Kiek ilgai galima vartoti isla® medic hydro+ vyšnių skonio pastiles?

isla® medic hydro+ vyšnių skonio pastiles galima vartoti ilgesnį laikotarpį arba protarpiais, pagal poreikį. Jei per 3 dienas jūsų nusiskundimai pasunkėjo (pvz., karščiavimas, sąnarių skausmas) ar nepalengvėjo, reikia kreiptis į gydytoją ar vaistininką.

 

Kokių nepageidaujamų šalutinių poveikių gali sukelti isla® medic hydro+ vyšnių skonio pastilės?

Suvartojus per daug isla® medic hydro+ vyšnių skonio pastilių, jos gali sukelti vidurius laisvinantį poveikį ir (arba) virškinimo sutrikimų. Retais atvejai gali atsirasti padidinto jautrumo reakcijų.

 

Į ką dar reikėtų atkreipti dėmesį?

Tinkamumo vartoti data yra atspausdinta ant dėžutės ir lizdinės plokštelės. Pasibaigus nurodytam laikui, pastilių iš šios pakuotės nevartokite. Pastiles reikia laikyti sausoje vietoje, ne aukštesnėje kaip 25° C temperatūroje.

Pastiles rekomenduojama laikyti gamintojo pakuotėje, kad jos būtų apsaugotos nuo šviesos.

 

Kokių dydžių pakuotės yra tiekiamos?

Pakuotės dydžiai: 20 pastilių ir 50 pastilių

 

Gamintojas

Engelhard Arzneimittel GmbH & Co. KG

Herzbergstr. 3

61138 Nyderdorfeldenas, Vokietija

Tel. 06101 / 539-300

Faksas 06101 / 539-315

El. p. info@engelhard.de

 

Platintojas:

UAB „Sirowa Vilnius“

Eišiškių pl. 8A, LT-02184 Vilnius

 

 

 

Informacijos peržiūros data

2015 m. balandžio mėn.

 

Laikykite vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje!

 

Pastaba.

Dėl naudojamo gamybos proceso pastilėse gali būti oro burbuliukų. Likučiai kartais prilimpa prie folijos. Tai ir nedideli spalvos, skonio bei konsistencijos pokyčiai, kurie gali atsirasti dėl pastilėse esančių natūralių medžiagų, produkto kokybei įtakos neturi.

CE