Kodas 80385
Gamintojas Glaxo Smith Kline

INTEGRILIN, 2 mg/ml, injekcinis tirpalas, 10 ml, N1

Vaistinis preparatas. Receptinis.
Veiklioji medžiaga:

Integrilin 2 mg/ml injekcinis tirpalas

Eptifibatidas

 

Prieš pradėdami vartoti šį vaistą, atidžiai perskaitykite visą informacinį lapelį.

- Neišmeskite lapelio, nes vėl gali prireikti jį perskaityti.

- Jeigu kiltų klausimų, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

- Šis vaistas skirtas Jums, todėl kitiems žmonėms jo duoti negalima. Preparatas gali jiems pakenkti net tokiu atveju, jeigu jų ligos simptomai yra tokie patys kaip Jūsų.

Lapelio turinys:

1. Kas yra INTEGRILIN ir nuo ko jis vartojamas

2. Kas žinotina prieš vartojant INTEGRILIN

3. Kaip vartoti INTEGRILIN

4. Galimas šalutinis poveikis

5. INTEGRILIN laikymo sąlygos

6. Kita informacija

 

1. KAS YRA INTEGRILIN IR NUO KO JIS VARTOJAMAS

INTEGRILIN injekcinis tirpalas: 10 ml buteliukas, vienas buteliukas pakuotėje (naudojamas su INTEGRILIN infuziniu tirpalu). Skaidrus, bespalvis tirpalas 10 ml stikliniame buteliuke, kuris uždarytas butilo guminiu kamščiu ir apgaubtas aliuminio aptaisu. INTEGRILIN slopina trombocitų agregaciją. Tai reiškia, kad jis apsaugo nuo kraujo krešulių susidarymo. INTEGRILIN skirtas vartoti pacientams, kuriems yra sunkus širdies vainikinių kraujagyslių nepakankamumas, pasireiškiantis spontaniniu tik ką buvusiu krūtinės skausmu su elektrokardiografiniais ar biologiniais pokyčiais.

2. KAS ŽINOTINA PRIEŠ VARTOJANT INTEGRILIN INTEGRILIN vartoti draudžiama:

- jeigu yra padidėjęs jautrumas (alergija) eptifibatidui arba bet kuriai pagalbinei INTEGRILIN medžiagai;

- jeigu jums neseniai buvo kraujavimas iš skrandžio, žarnyno, šlapimo pūslės ar kitų organų, pavyzdžiui, jei pastebėjote kraujo savo išmatose ar šlapime (išskyrus menstruacinį kraujavimą) per pastarąsias 30 dienų;

- jeigu jums per pastarąsias 30 dienų buvo išeminis ar hemoraginis insultas (taip pat informuokite savo gydytoją, jei kada nors buvo insultas);

- jeigu jums buvo smegenų auglys ar kitas sutrikimas, kuris galėjo paveikti smegenų kraujagysles;

- jeigu jums per 6 pastarąsias savaites buvo atlikta sudėtinga operacija ar patyrėte sunkią traumą;

- jeigu jūs turite ar turėjote problemų dėl kraujavimo;

- jeigu jums yra ar buvo sutrikęs kraujo krešėjimas arba kraujyje yra per mažai trombocitų;

- jeigu jums yra ar buvo sunki hipertenzija (aukštas kraujo spaudimas);

- jeigu jūs turite ar turėjote rimtų problemų dėl inkstų ar kepenų;

- jeigu jūs gydomas kitu medicininiu preparatu, kuris priklauso tai pačiai grupei, kaip INTEGRILIN.

PASAKYKITE SAVO GYDYTOJUI JEI JUMS BUVO NORS VIENA IŠ ŠIŲ BŪKLIŲ. JEIGU JUMS KYLA KLAUSIMŲ, BŪTINAI PAKLAUSKITE SAVO GYDYTOJO AR LIGONINĖS VAISTININKO PATARIMO. Specialių atsargumo priemonių reikia vartojant INTEGRILIN:

- INTEGRILIN rekomenduojamas vartoti tik suaugusiems, hospitalizuotiems pacientams, besigydantiems širdies ligų skyriuje.

- Prieš gydymą ir gydymo INTEGRILIN metu, norint išvengti netikėto kraujavimo galimybės, jums bus tikrinamas kraujas.

- INTEGRILIN vaikams ir jaunesniems negu 18 metų paaugliams netinka.

- INTEGRILIN vartojimo metu, jūs būsite atidžiai tikrinamas, kad neatsirastų neįprastas ar netikėtas kraujavimas.

JEI JUMS KYLA KOKIŲ KLAUSIMų, PAKLAUSKITE SAVO GYDYTOJO AR LIGONINĖS VAISTININKO.

Nėštumas INTEGRILIN vartoti nėštumo metu rekomenduojama tik tada, jei pacientę gydyti šiuo vaistu būtina. Jūsų gydytojas nuspręs, ar šis gydymas nebus pernelyg žalingas jūsų kūdikiui. Būtinai pasakykite savo gydytojui, jog esate nėščia ar planuojate pastoti. Žindymo laikotarpis Prieš vartojant bet kurį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku. Jei žindote kūdikį, gydymo laikotarpiu žindymą reikėtų nutraukti. Kitų vaistų vartojimas Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų, įskaitant įsigytus be recepto, apie tai pasakykite gydytojui ar vaistininkui. Norint išvengti sąveikos su kitais vaistais, būtinai reikia informuoti savo gydytoją ar ligoninės vaistininką apie kitų vaistų vartojimą. Ypač jei tai: - kraujo skiedikliai (geriamieji antikoaguliantai) ar - vaistai nuo kraujo krešėjimo, įskaitant varfariną, dipiridamolį, tiklopidiną, acetilsalicilo rūgštį (išskyrus tuos, kurie gali būti vartojami kaip gydymo INTEGRILIN dalis).

3. KAIP VARTOTI INTEGRILIN

INTEGRILIN injekcija sušvirkščiama tiesiai į veną, toliau gydymą tęsiant infuzija (lašeliniu tirpalu). Paskirta dozė priklauso nuo jūsų kūno masės. Rekomenduojama dozė, kurią reikia suleisti į veną iš karto, yra 180 mikrogramų/kg, toliau vaisto lašinama į veną 2,0 mikrogramų/kg/min. greičiu ne ilgiau kaip 72 valandas.

Jei INTEGRILIN terapijos metu atliekama perkutatninė koronarinė intervencija (PKI), infuzija gali trukti net 96 valandas.

Jums taip pat bus duodama acetilsalicilo rūgšties (aspirino) ir heparino (jei nėra kontraindikacija jūsų atveju).

Mažai tikėtina, kad jums bus suleista per didelė INTEGRILIN dozė. Tačiau jei jums atsiras netikėtas ar smarkus kraujavimas, infuzija gali būti nutraukta. Labai retais atvejais, jei reikia, gali būti perpilta kraujo.

4. GALIMAS ŠALUTINIS POVEIKIS

INTEGRILIN (kaip ir visi kiti vaistai) gali sukelti šalutinį poveikį.

Galbūt šalutinio poveikio ir nebus, tačiau jam atsiradus, jums gali prireikti medikų pagalbos. Silpnas kraujavimas, pavyzdžiui, kraujas šlapime, kraujas vėmaluose, yra dažniausias šalutinis poveikis, pastebėtas gydymo metu. Kitoks poveikis, galintis atsirasti pacientams, kuriems reikalingas gydymas šiuo vaistu, įskaitant susijusį su būkle dėl kurios jūs esate gydomas, pvz., greitas ar nereguliarus širdies plakimas, žemas kraujospūdis, šokas ar širdies sustojimas. Jei jūs pastebėjote bet kokių kraujavimo požymių, nedelsiant praneškite savo gydytojui ar slaugos specialistui. Labai retais atvejais kraujavimas gali būti stiprus ir netgi mirtinas. Kad taip neįvyktų, reikalingos saugumo priemonės, įskaitant kraujo tyrimą bei kruopštų stebėjimą, kurias suteiks jus prižiūrintys sveikatos specialistai. Labai retais atvejais, kaip kraujavimo pasekmė, gali išsivystyti anemija ar krešulys. Retais atvejais ligonį gali išberti. Todėl, jei jums atsirado sunki alerginė reakcija ar dilgėlinė, nedelsiant praneškite savo gydytojui ar slaugos specialistui. Jei atsiranda šiame lapelyje neminėtas šalutinis poveikis, pasakykite gydytojui arba ligoninės vaistininkui.

5. INTEGRILIN LAIKYMO SĄLYGOS

Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Laikyti šaldytuve (2 laipsn. C - 8 laipsn. C).

Buteliuką laikyti išorinėje dėžutėje. Vartojimo metu INTEGRILIN tirpalą saugoti nuo šviesos nebūtina. Prieš vartojant patikrinkite buteliuko turinį. Po atidarymo nesuvartotus likučius reikia sunaikinti. Negalima vartoti pasibaigus tinkamumo laikui, nurodytam ant dėžutės. Atsiradus kietųjų dalelių ar spalvos pokyčių INTEGRILIN vartoti negalima.

6. KITA INFORMACIJA Daugiau informacijos apie šį vaistinį preparatą gali suteikti vietinis registravimo liudijimo turėtojo atstovas.

INTEGRILIN 2 mg/ml injekcinis tirpalas Eptifibatidas

- Veiklioji medžiaga: eptifibatidas

- Pagalbinės medžiagos: citrinų rūgšties monohidratas, natrio hidroksidas ir injekcinis vanduo.

Registravimo liudijimo turėtojas:

Gamintojas: Glaxo Group Ltd Greenford Middlesex UB6 0NN Jungtinė Karalystė SP Labo N.V. Industriepark 30 B-2220 Heist-op-den-Berg Belgija arba Glaxo Operations UK Ltd. (Trading as Glaxo Wellcome Operations) Harmire Road Barnard Castle Co. Durham DL12 8DT Jungtinė Karalystė