Kodas 87734
Gamintojas Hui Zhou Foryou Medical

INOSORB HEEL, 21 cm x 21 cm, tvarstis,10 vnt.

Inosorb

Inosorb Heel

Inosorb Sacrum

Lipnus poliuretano putų tvarstis su minkštu silikono sluoksniu ir krašteliu

Gaminio aprašymas

Sterilų pažangios technologijos žaizdų priežiūros tvarstį InoSorb sudaro su žaizda kontaktuojančio silikono sluoksnis ir centre esanti absorbuojanti poliuretano putų pagalvėlė, išorėje padengta vandeniui nepralaidžia, tačiau garus praleidžiančia poliuretano plėvele. Lipnus, su žaizda kontaktuojantis, silikono sluoksnis užtikrina lengvą tvarsčio uždėjimą ir netraumuojantį tvarsčio pašalinimą. Tvarstis nepraras lipnumo, jei, koreguojant padėtį, reiktų jį pakelti. Speciali daugiasluoksnė absorbuojančios pagalvėlės struktūra užtikriną geresnę absorbciją, tolygų eksudato pasiskirstymą tvarsčio plote ir eksudato sulaikymą. InoSorb tvarstis sukuria optimalią drėgnos žaizdos aplinką, tai lemia greitesnį žaizdos užsidarymą ir gali padėti sumažinti žaizdos ir aplinkinės odos maceracijos riziką.

Indikacijos

InoSorb yra skirtas įvairios eksudacijos žaizdų gydymui, tokių kaip: pragulos, kojų ir pėdos opos, diabetinės opos, trauminės žaizdos, chirurginės žaizdos, persodintos odos sritys, pirmojo ir antrojo laipsnio nudegimai, odos įplyšimai. Tvarstį taip pat galima dėti ant sausų ar nekrotinių žaizdų kartu su geliu. InoSorb gali būti naudojamas kaip profilaktinės terapijos dalis, siekiant apsaugoti nuo odos pakenkimo. Prižiūrint sveikatos priežiūros specialistams, tvarstis gali būti naudojamas infekuotoms žaizdoms tvarstyti, dažniau vertinant žaizdos būklę ir kartu paskyrus atitinkamą antibakterinį gydymą. Tvarstį galima naudoti po spaudžiamaisiais bandažais.

Įspėjimai

 Nenaudokite InoSorb kartu su oksiduojančiomis medžiagomis, pvz., hipochlorito tirpalu ar vandenilio peroksidu. Nutraukite naudojimą jei atsiranda jautrumas ar paraudimas. Skirtas vienkartiniam naudojimui. Nenaudokite, jei individuali pakuotė buvo pažeista arba atidaryta.

Naudojimo nuorodos

1. Išplaukite žaizdą pagal įprastus reikalavimus. Kruopščiai nusausinkite aplinkinę odą. 2. Nuimkite apsaugines plėveles ir limpančia puse dėkite tiesiai ant žaizdos. Neištemkite. 3. Mažesnių matmenų tvarstis turi uždengti bent 1-2 cm, o didesnių – 5 cm sausos aplinkinės odos. Tai padės apsaugoti odą nuo maceracijos ir geriau prisitvirtinti tvarsčiui.

Keitimo dažnumas Tvarstis ant žaizdos gali būti paliekamas kelioms dienoms, priklausomai nuo žaizdos, aplinkinės odos būklės ir žaizdos eksudacijos intensyvumo. Iš pradžių tvarstį gali reikėti keisti kasdien, tačiau InoSorb galima palikti iki 7 dienų.

Laikymas ir atliekų tvarkymas Laikyti kambario temperatūroje sausoje aplinkoje, vengti šviesos. Tvarstį reikia išmesti kaip įprastines klinikines atliekas remiantis vietinėmis taisyklėmis.

Simbolių, naudojamų ženklinimui, reikšmės

Naudoti vieną kartą

Nenaudoti, jei pakuotė pažeista

Tinka iki

Partijos numeris

Gamintojas

Sterilizuota etileno oksidu

Temperatūros ribos

Saugoti nuo saulės

Laikyti sausai

Dėmesio! Perskaitykite naudojimo instrukcijas

CE ženklas ir identifikacinis numeris notifikuotosios įstaigos

Įgaliotasis atstovas ESE C REP

Gamintojas: Huizhou Foryou Medical Devices Co.,Ltd. North Shangxia Rd. Dongjiang Hi-tech Industry Park, 516005, Huizhou, P.R. China. Įgaliotasis atstovas ES: Shanghai International Holding Corp. GmbH (Europe), Eiffestrasse 80, 20537 Hamburg, Germany

Importuotojas: „DC Solutions “, Versmių g. 6D, Vilnius, 8-610-66444.