Kodas 99524
Gamintojas Aconitum

INOLAB STIPRUS MAGNIS, milteliai N20

INOLAB – maisto papildai sukurti Šveicarijoje, pasižymintys sinerginiu veikliųjų medžiagų poveikiu!

„INOLAB Stiprus magnis“ tai magnio, kurkumino ir piperino derinys aktyviam gyvenimo būdui. Tinka sportuojantiems! 

1 paketėlyje yra net 400 mg magnio! Sudėtyje esanti magnio citrato druska dėl savo cheminės formos pasižymi aukštu bioprieinamumu1 ir yra geriau pasisavinama organizme. Magnis padeda palaikyti normalią raumenų funkciją ir išlaikyti elektrolitų pusiausvyrą.

„INOLAB Stiprus magnis“ sudėtis praturtinta ir patentuotu Cavacurmin® kurkumino ekstraktu, kuris dėl specialios mikrokapsuliavimo technologijos yra net iki 40 kartų efektyvesnis ir pasižymi greitesniu įsisavinimu2. Cavacurmin® kurkuminas (iš dažinių ciberžolių) padeda palaikyti normalią kaulų ir sąnarių būklę. Piperinas padeda įsisavinti kurkuminą.

1 Kappelet et al., 2017

2 Purpura et al., 2017

 

Magnis padeda palaikyti normalią raumenų funkciją ir išlaikyti elektrolitų pusiausvyrą Kurkuminas (iš dažinių ciberžolių) padeda palaikyti normalią kaulų ir sąnarių būklę

Piperinas padeda įsisavinti kurkuminą.

 

SUDEDAMOSIOS DALYS: citrinų rūgšties magnio druskos, dažinių ciberžolių (Curcuma longa) šaknų ekstraktas, rūgštingumą reguliuojanti medžiaga citrinų rūgštis, lipnumą reguliuojanti medžiaga silicio dioksidas, saldiklis sukralozė, juodųjų pipirų (Piper nigrum) vaisių ekstraktas.

Maistinės medžiagos

1 paketėlyje

RMV *, %

Magnis

400 mg

107 %

Cavacurmin® Kurkumino kompleksas (iš dažinių ciberžolių (Curcuma longa) šaknų ekstrakto

400 mg

**

Piperinas (iš juodųjų pipirų (Piper nigrum) vaisių ekstrakto)

5 mg

**

RMV* - referencinė maistinė vertė, ** - referencinė maistinė vertė nenustatyta.

 

Vartojimas: 1 paketėlio turinį išberkite į stiklinę (200 ml) vandens, išmaišykite, ištirpinkite ir išgerkite. Vartoti po 1 paketėlį per dieną. Rekomenduojama vartoti vakare.

 

Įspėjimai: Nėra maisto pakaitalas. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas. Vartojant dideliais kiekiais gali sukelti viduriavimą.

 

Laikymas: laikyti ne aukštesnėje kaip 25°C temperatūroje.

 

Pagaminta: UAB „Aconitum“ (Lietuva) pagal „Akses Swiss GmbH“ užsakymą.

Platintojas: UAB „Akses Swiss“, Inovacijų g. 4, Biruliškių k., Kauno raj. LT-54469, Lietuva.