Kodas 99384
Gamintojas Aconitum

INOLAB ŠIRDŽIAI IR CHOLESTEROLIO BALANSUI, kapsulės, N30

INOLAB – maisto papildai sukurti Šveicarijoje, pasižymintys sinerginiu veikliųjų medžiagų poveikiu!

 

„INOLAB Širdžiai ir cholesterolio balansui“ tai 4 veikliųjų medžiagų kompleksas jūsų širdžiai, kraujagyslėms ir cholesterolio balansui, pasižymintis stipriomis antioksidacinėmis savybėmis. 1 kapsulėje yra net 100 mg ABG25+® koncentruoto juodojo česnako ekstrakto! Patentuotas ABG25+ juodojo česnako ekstraktas dėl specialios išgavimo technologijos išsiskiria aukštu bioprieinamumu1 ir efektyviu įsisavinimu, o ekstrakto poveikis patvirtintas klinikiniu tyrimu2.

Fermentacijos metu paprastasis česnakas pakeičia ne tik spalvą, tapdamas juoduoju česnaku, bet yra panaikinamas aitrus česnako skonis ir įgaunamos naujos vertingosios savybės. ABG25+® juodojo česnako ekstraktas padeda palaikyti normalią širdies veiklą, normalų cholesterolio kiekį kraujyje.  Sudėtyje esantis resveratrolis Veri-Te™  padeda palaikyti normalią širdies ir kraujagyslių sistemos funkciją, pasižymi antioksidacinėmis savybėmis.

 

Sudedamosios dalys: lipnumą reguliuojanti medžiaga kalcio fosfatai, kapsulės  apvalkalas (želatina, dažiklis geležies oksidai), trans-resveratrolis, fermentuotų juodųjų česnakų (Allium sativum) ekstraktas, dyglialapių mahonijų (Mahonia aquifolium) ekstraktas, kofermentas Q10, lipnumą reguliuojančios medžiagos riebalų rūgščių magnio druskos ir silicio dioksidas.

 

Vartojimas: gerti po 1 kapsulę per dieną užgeriant stikline vandens. Rekomenduojama vartoti valgio metu.

 

Gamintojas: UAB Aconitum

 

Tiekėjas: UAB Akses Swiss