Kodas 95798
Gamintojas Pharcoterm s.r.l.

INOFOLIC COMBI PREMIUM, 60 kapsulių

INOFOLIC® Combi PREMIUM kapsulės, N60

Maisto papildas su sudėtyje esančiu mioinozitoliu ir d-chiroinozitoliu fiziologiniu santykiu (40:1), α-laktalbuminu ir folio rūgštimi, skirtas moterims su padidėjusiu kūno masės indeksu (KMI>25kg/m2), su metaboliniu sindromu, sergančioms policistiniu kiaušidžiu sindromu ir planuojančioms pastoti.

Mioinozitolis – tai žmogaus organizme sintetinamas angliavandenis, kuris įeina į ląstelių membranų sudėtį. Mioinozitolis reguliuoja riebalų apykaitą, insulino aktyvumą organizme, mažina metabolinio sindromo riziką, mažina policistinių kiaušidžių sindromo simptomus.

D-chiroinozitolis - angliavandenis, kuris mažina gliukozės ir cholesterolio kiekį kraujyje.

Mioinozitolio ir d-chiroinozitolio  fiziologinis santykis (40:1) mažina kardiovaskulinių susirigimų riziką, gerina lipidų profilį moterims, sergančioms policistiniu kiaušidžiu sindromu.

Sudedamosios dalys: mioinozitolis, sojų pupelių aliejus, maistinė želatina, drėgmę išlaikanti medžiaga (glicerolis), vidutinio ilgio trigliceridai, emulsikliai (sojų lecitinas, riebalų rūgščių sacharozės esteriai (E473), riebalų rūgščių mono ir digliceridai (E471)), D-chiroinozitolis, alfa-laktalbuminas, dažiklis (geležies oksidas (E172)), folio rūgštis (pteroilmonoglutamo rūgštis). 

Vartojimas: Dozavimas po 1 kapsulę du kartus per dieną, užgeriant vandeniu.