Kodas 101811
Gamintojas Virbac

INDOREX spray 500ml (Virbac)

Priemonė blusoms aplinkoje naikinti NEGALIMA NAUDOTI PATALPOSE, KUR YRA KAČIŲ. Geriausias laikas naikinti blusas, kol jų nėra daug ir jos dar nepuola. Preparato sudėtyje yra permetrinas ir pyriproksifenas, tad INDOREX SPRAY veikia visą vystymosi ciklą. Blusos sunaikinamos per 2 mėn., o nuo lervų ir kiaušinėlių vystymosi preparatas apsaugo ilgiau kaip puse metų. Permetrinas yra sintetinis piretroidas, kuris sąlyčio būdu veikia insekticidiškai ir akaricidiškai. Jis blokuoja nervinių impulsų perdavimą (sutrikdo Na+ ir K+ jonų perėjimą per aksonų membranas) ir labai greitai naikina blusas. Piriproksifenas reguliuoja ektoparazitų augimą, nes veikia kaip „jaunystės“ hormonas. Jis biologiškai stabdo kiaušinėlių ir lervų vystymąsi ir todėl iš jų neišsirita suaugę vabzdžiai. Preparatą paprasta naudoti. Viskas ko reikia-tai vietas, kuriose gali būti blusų, išpurkšti 50 cm atstumu vieną kartą metuose.
Priemonė blusoms aplinkoje naikinti NEGALIMA NAUDOTI PATALPOSE, KUR YRA KAČIŲ. Geriausias laikas naikinti blusas, kol jų nėra daug ir jos dar nepuola.
Preparato sudėtyje yra permetrinas ir pyriproksifenas, tad INDOREX SPRAY veikia visą vystymosi ciklą. Blusos sunaikinamos per 2 mėn., o nuo lervų ir kiaušinėlių vystymosi preparatas apsaugo ilgiau kaip puse metų.
Permetrinas yra sintetinis piretroidas, kuris sąlyčio būdu veikia insekticidiškai ir akaricidiškai. Jis blokuoja nervinių impulsų perdavimą (sutrikdo Na+ ir K+ jonų perėjimą per aksonų membranas) ir labai greitai naikina blusas.
Piriproksifenas reguliuoja ektoparazitų augimą, nes veikia kaip „jaunystės“ hormonas. Jis biologiškai stabdo kiaušinėlių ir lervų vystymąsi ir todėl iš jų neišsirita suaugę vabzdžiai. Preparatą paprasta naudoti. Viskas ko reikia-tai vietas, kuriose gali būti blusų, išpurkšti 50 cm atstumu vieną kartą metuose.
Geriausia vadovautis šiais punktais:
NAUDOKITE INDOREX TEN, KUR JŪSŲ AUGINTINIS DAUGIAUSIAI BŪNA-NEPAMIRŠKITE IŠPURKŠTI
* angas, ant laiptų, sienų nišose -* Plyšius
* Virtuvėje -* Tarpus grindyse
* Miegamajame  – * Baldų apačią
* Vonios kambaryje – * Po kilimėliais
* Valgomajame – * Minkštus baldus
* Poilsio kambaryje – * Automobilio sėdynes
* Garaže -* Automobilio bagažinę
* Automobilyje
Preparato veikimas bus geresnis, jeigu prieš naudodami INDOREX SPRAY siurbliu išsiurbsite grindis, kilimus ir išmesite siurblio maišelio turinį.
Panaudoję INDOREX SPRAY nesiurbkite kilimų 5 dienas, kad preparatas pilnai įsigertų į kilimus.
Uždarykite langus ir duris. Išjunkite kondicionierius, dujas ir elektros prietaisus.
Atvirose vietose nepalikite maisto.
Išveskite kates ir šunis, palikdami jų naudojamą inventorių (guolius, minkštus žaislus). Išneškite arba uždenkite akvariumus.
Preparato INDOREX SPRAY nepurkškite ant augalų.
Patalpas palikite 1 val. po to 30 minučių vėdinkite. Po 2-4 val. galima sugrįžti į patalpas.
Blusos, ieškodamos šilumos, ypač suaktyvėja rudenį, todėl blusas geriausia naikinti rugsėjo, spalio mėn.
Vieną INDOREX SPRAY flakoną rekomenduojama sunaudoti 40 m2 plotui.
Gamintojas. VIRBAC S.A., Prancūzija