Kodas 98492
Gamintojas Ideal Trade Links

IMOVANE, 7,5 mg, plėvele dengtos tabletės, (l.imp), N20

Vaistinis preparatas. Receptinis.
Veiklioji medžiaga:

Imovane 7,5 mg plėvele dengtos tabletės

Zopiklonas

 

Atidžiai perskaitykite visą šį lapelį, prieš pradėdami vartoti vaistą, nes jame pateikiama Jums svarbi informacija.

-           Neišmeskite šio lapelio, nes vėl gali prireikti jį perskaityti.

-           Jeigu kiltų daugiau klausimų, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

-           Šis vaistas skirtas tik Jums, todėl kitiems žmonėms jo duoti negalima. Vaistas gali jiems pakenkti (net tiems, kurių ligos požymiai yra tokie patys kaip Jūsų).

-           Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis (net jeigu jis šiame lapelyje nenurodytas), kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Žr. 4 skyrių.

 

Apie ką rašoma šiame lapelyje?

 

1.             Kas yra Imovane ir kam jis vartojamas

2.             Kas žinotina prieš vartojant Imovane

3.             Kaip vartoti Imovane

4.             Galimas šalutinis poveikis

5.             Kaip laikyti Imovane

6.             Pakuotės turinys ir kita informacija

 

 

1.       Kas yra Imovane ir kam jis vartojamas

 

Imovane priklauso centrinę nervų sistemą veikiančių vaistų klasei, migdomųjų ir raminamųjų vaistų grupei.

 

Zopiklonas vartojamas trumpalaikiam suaugusiųjų nemigos gydymui.

 

 

2.       Kas žinotina prieš vartojant Imovane

 

Imovane vartoti negalima:

-                 jeigu yra alergija zopiklonui arba bet kuriai pagalbinei šio vaisto medžiagai (jos išvardytos 6 skyriuje);

-                 jeigu yra alergija ar netoleruojate gliuteno, nes vaisto sudėtyje yra kviečių krakmolo;

-                 jeigu sergate sunkiu kvėpavimo nepakankamumu;

-                 jeigu sergate sunkiu kepenų funkcijos nepakankamumu;

-                 jeigu sergate miego apnėjos sindromu (pastarasis pasireiškia kvėpavimo sustojimais miegant);

-                 jeigu sergate sunkiąja miastenija (liga, pasireiškiančia vis didėjančiu raumenų silpnumu);

-                 ilgalaikiam gydymui. Gydymas turi būti kiek įmanoma trumpesnis, kadangi ilgėjant gydymo trukmei, didėja priklausomybės atsiradimo rizika;

-                 jeigu po Imovane pavartojimo buvo vaikščiojimo miegant ar kitokio neįprasto elgesio (pvz., vairavimo, valgymo, skambinimo telefonu, lytinių santykių ir kt.) iki galo neatsibudus atvejų.

 

Jeigu abejojate, būtinai pasitarkite su gydytoju arba vaistininku.

 

Įspėjimai ir atsargumo priemonės

Pasitarkite su gydytoju arba vaistininku, prieš pradėdami vartoti Imovane.

 

Jei, pakartotinai vartojant šį vaistą, jo veiksmingumas mažėja, dozės nedidinkite.

 

Staiga nutraukus gydymą gali pasireikšti atkryčio nemiga, tai yra, pasunkėti nemiga, nuo kurios paskirtas gydymas.

Tai yra laikina, toliau laikykitės savo gydytojo paskyrimų. Rekomenduojama dozę mažinti palaipsniui.

 

Imovane sukelia centrinę nervų sistemą slopinantį poveikį.

Slopinamojo poveikio rizika padidėja, jeigu:

-                 Imovane vartojama likus mažiau kaip 12 valandų iki atlikimo veiksmų, kuriems būtinas protinis budrumas;

-                 vartojama didesnė nei rekomenduojama dozė;

-                 Imovane vartojama kartu su kitomis centrinę nervų sistemą slopinančiomis medžiagomis, pvz., opioidais (vaistais nuo stipraus skausmo), alkoholiu ar tam tikrais vaistais, kurie didina zopiklono kiekį kraujyje (jei vartojate kitų vaistų, pasitarkite su gydytoju).

 

Kartu su opioidais vartojami benzodiazepinai (migdomieji ir raminantys vaistai), įskaitant Imovane, gali sukelti slopinamąjį poveikį, kvėpavimo slopinimą, komą ir mirtį.

 

Jei gydytojas nuspręs Imovane skirti vartoti kartu su opioidais, jis skirs mažiausias dozes ir nurodys minėtų vaistų kartu vartoti kiek įmanoma trumpiau. Gydytojas stebės, ar neatsiranda kvėpavimo slopinimo ir slopinamojo poveikio požymių bei simptomų.

 

Pasitarkite su gydytoju arba vaistininku, prieš pradėdami vartoti Imovane, jei esate sirgę psichikos liga, piktnaudžiavote alkoholiu ar kitomis medžiagomis arba buvote nuo jų priklausomi.

 

Vartojant zopiklono gali pasireikšti piktnaudžiavimas ir (arba) fizinė ir psichologinė priklausomybė. Priklausomybės atsiradimo rizika didėja didėjant dozei ir ilgėjant gydymo trukmei. Priklausomybės rizika būna didesnė, jei Imovane vartojama ilgiau kaip 4 savaites, bei pacientams, kurie sirgo psichikos liga ir (arba) piktnaudžiavo alkoholiu ar kitomis medžiagomis.

 

Pacientams, fiziškai priklausomiems nuo šio vaisto, staiga nutraukus jo vartojimą gali pasireikšti nutraukimo simptomai: nemiga, galvos skausmas, raumenų skausmas, nerimas, emocinė įtampa, sujaudinimas, sumišimas bei irzlumas, sunkiais atvejais gali išnykti gebėjimas suvokti aplinką, pasireikšti asmenybės sutrikimų, haliucinacijų, traukulių, padidėti jautrumas šviesai, triukšmui ir lietimui, atsirasti galūnių tirpimo ir badymo pojūtis.

 

Šis vaistas gali sutrikdyti atmintį (įvykiai užmirštami iškart). Dažniausia tai pasireiškia praėjus kelioms valandoms po vaisto vartojimo, todėl šį vaistą rekomenduojama gerti prieš pat miegą ir pasirūpinti sąlygomis, kurios leistų visą naktį nepertraukiamai pamiegoti.

 

Jeigu Jums po Imovane pavartojimo yra buvę vaikščiojimo miegant ar kitokio neįprasto elgesio (pvz., vairavimo, valgymo, skambinimo telefonu, lytinių santykių ir kt.) iki galo neatsibudus atvejų, apie tai pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

Po Imovane pavartojimo gali pasireikšti vaikščiojimas miegant ir kitoks neįprastas elgesys (pvz., vairavimas, valgymas, skambinimas telefonu, lytiniai santykiai ir kt.) iki galo neatsibudus. Kitą rytą Jūs galite neatsiminti nieko, ką veikėte naktį. Toks poveikis gali pasireikšti kartu su Imovane vartojant arba nevartojant alkoholį ar kitų apsnūdimą sukeliančių vaistų. Jei pasireiškia bet kuris paminėtas poveikis, nedelsdami nutraukite Imovane vartojimą ir kreipkitės į gydytoją ar sveikatos priežiūros specialistą.

 

Gydymo metu būtina sustiprinti stebėseną, ypač jei sergate:

-                 inkstų funkcijos nepakankamumu;

-                 lėtine kepenų liga;

-                 miastenija;

-                 kvėpavimo takų ligomis ar kvėpavimo nepakankamumu;

-                 turite priklausomybę nuo alkoholio ar vaistų, kitų medžiagų;

-                 jei Jums daugiau nei 65 metai.

Pacientams, vartojantiems raminamuosius ir (arba) migdomuosius vaistus gali pasireikšti šios reakcijos: neramumas, sujaudinimas, irzlumas, agresija, iliuzijos, pykčio priepuoliai, nakties košmarai, haliucinacijos, neadekvatus elgesys. Jei atsiranda tokie simptomai, Imovane vartojimą reikia nutraukti. Šios reakcijos dažniausiai pasireiškia senyviems pacientams.

 

Kaip ir kiti migdomieji vaistai, depresijos gydymui Imovane netinka ir netgi gali maskuoti jos simptomus.

Kai kurie tyrimai parodė padidėjusią savižudybių ir bandymų nusižudyti riziką benzodiazepinais ir kitais migdomaisiais vaistais, įskaitant Imovane, gydytiems pacientams, kurie depresija sirgo arba nesirgo, nors priežastinis ryšys nustatytas nebuvo. Todėl būtina reguliari gydytojo priežiūra.

 

Vartojant Imovane, gali pasireikšti jau esanti, anksčiau simptomų nesukėlusi depresija. Nemiga gali būti depresijos simptomas, todėl, jei nemiga išlieka, gydytojas iš naujo įvertins Jūsų būklę. Jei atsiranda polinkis į savižudybę, siekiant sumažinti tyčinio perdozavimo riziką, gydytojas išrašys mažiausią įmanomą Imovane dozę.

 

Vaikams ir paaugliams

Imovane neturėtų būti vartojama vaikams ir jaunesniems nei 18 metų paaugliams. Imovane saugumas ir veiksmingumas vaikams ir jaunesniems nei 18 metų paaugliams nebuvo nustatytas.

 

Jei abejojate, pasitarkite su gydytoju ar vaistininku.

 

Kiti vaistai ir Imovane

Jeigu vartojate ar neseniai vartojote kitų vaistų arba dėl to nesate tikri, apie tai pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

Vaistai, kurių poveikį Imovane gali sustiprinti

-        Morfino dariniai, dar vadinami opioidais (nuo skausmo, kosulio, pakaitiniam gydymui) ir barbitūratai. Vartojant kartu, padidėja kvėpavimo slopinimo pavojus, centrinės nervų sistemos slopinimas, komos ir mirties rizika.

-        Raminamieji, antidepresantai, vaistai psichikos sutrikimams gydyti, migdomieji, vaistai nuo epilepsijos, chirurgijoje vartojami anestetikai, priešalerginiai vaistai stipriau slopina centrinę nervų sistemą.

-        Klozapinas. Vartojant kartu, padidėja šoko, pasireiškiančio kvėpavimo ir (arba) širdies sustojimu, pavojus.

 

Vaistai, kurie gali sustiprinti Imovane poveikį

-        Kai kurie antibiotikai (eritromicinas, klaritromicinas).

-        Kai kurie vaistai grybelinėms infekcijoms gydyti (ketokonazolas, itrakonazolas).

-        Ritonaviras (vaistas ŽIV infekcijai gydyti).

Dėl to gali prireikti Imovane dozę sumažinti.

 

Vaistai, kurie gali susilpninti Imovane poveikį

-        Rifampicinas.

-        Kai kurie vaistai epilepsijai gydyti (karbamazepinas, fenobarbitalis, fenitoinas).

-        Jonažolės preparatai.

 

Imovane vartojimas su maistu ir gėrimais

Negerkite alkoholio, kol vartojate Imovane. Alkoholis stiprina Imovane poveikį.

 

Nėštumas ir žindymo laikotarpis

Jeigu esate nėščia, žindote kūdikį, manote, kad galbūt esate nėščia, arba planuojate pastoti, tai prieš vartodama šį vaistą, pasitarkite su gydytoju arba vaistininku.

 

Nėštumas

Imovane nėštumo laikotarpiu vartoti nerekomenduojama. Jeigu esate nėščia, manote, kad galbūt esate nėščia, arba planuojate pastoti, pasitarkite su gydytoju.

Jei šio vaisto vartojama nėštumo laikotarpiu, gali būti pakenkta kūdikiui. Kai kurie tyrimai parodė, kad gali padidėti nesuaugusio gomurio ar nesuaugusios lūpos (kartais vadinamos kiškio lūpa) atsiradimo rizika naujagimiams.

Po Imovane pavartojimo antruoju ir (arba) trečiuoju nėštumo trimestrais gali susilpnėti vaisiaus judesiai ir svyruoti širdies susitraukimų dažnis.

Imovane vartojant nėštumo pabaigoje ar per gimdymą, kūdikiui gali pasireikšti raumenų silpnumas, kūno temperatūros sumažėjimas, maitinimosi sutrikimas ir kvėpavimo sutrikimas (kvėpavimo slopinimas).

Jei šio vaisto reguliariai vartojama vėlyvuoju nėštumo laikotarpiu, kūdikiui gali atsirasti fizinė priklausomybė bei nutraukimo simptomų, tokių kaip sujaudinimas ar drebulys. Tokiu atveju naujagimį po gimimo rekomenduojama atidžiai stebėti.

 

Žindymo laikotarpis

Šio vaisto išsiskiria su motinos pienu, todėl žindyvėms jo vartoti negalima.

Jei gydymas Jums yra būtinas, žindyti negalite.

 

Prieš vartojant bet kokį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku.

 

Vairavimas ir mechanizmų valdymas

Mieguistumas, atminties sutrikimai, sunkumas sutelkti dėmesį, regos ir raumenų tonuso sutrikimai gali sumažinti gebėjimus vairuoti ir valdyti mechanizmus. Sumažėjusio budrumo pavojus dar labiau padidėja per trumpai miegojus.

Be to, gebėjimo vairuoti sutrikimo rizika padidėja, jeigu:

-                 Imovane vartojama likus mažiau kaip 12 valandų iki atlikimo veiksmų, kuriems būtinas protinis budrumas;

-                 vartojama didesnė nei rekomenduojama dozė;

-                 Imovane vartojama kartu su kitomis centrinę nervų sistemą slopinančiomis medžiagomis, alkoholiu ar tam tikrais vaistais, kurie didina zopiklono kiekį kraujyje (jei vartojate kitų vaistų, pasitarkite su gydytoju).

Po Imovane pavartojimo (ypač pirmosiomis 12 valandų po pavartojimo) negalima atlikinėti pavojingų veiksmų, kuriems reikalingas pilnas protinis budrumas ar motorinė koordinacija, pvz., valdyti mechanizmų ar vairuoti.

 

Imovane sudėtyje yra laktozės ir kviečių krakmolo

Šio vaisto sudėtyje yra laktozės. Jeigu gydytojas Jums yra sakęs, kad netoleruojate kokių nors angliavandenių, kreipkitės į jį prieš pradėdami vartoti šį vaistą.

 

Šio vaisto sudėtyje yra labai mažas glitimo (esančio kviečių krakmole) kiekis, todėl jei sergate celiakija, mažai tikėtina, kad Jums pakenks.

 

Vienoje tabletėje yra ne daugiau kaip 6 mikrogramai glitimo.

 

Jeigu esate alergiškas (alergiška) kviečiams (ši liga skiriasi nuo celiakijos), Jums šio vaisto vartoti negalima.

 

 

3.       Kaip vartoti Imovane

 

Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Reikia vartoti mažiausią veiksmingą dozę. Visą dozę reikia išgerti iš karto, vaisto vartoti kartotinai tą pačią naktį negalima.

 

Vartojimo būdas

Šis vaistas yra geriamas.

 

Dozavimas

Suaugusiems

Šis vaistas geriamas 1 kartą per parą prieš pat miegą.

Negalima vartoti daugiau kaip 7,5 mg per parą.

 

Vartojimas vaikams ir paaugliams

Imovane neturėtų būti vartojama vaikams ir jaunesniems nei 18 metų paaugliams. Imovane saugumas ir veiksmingumas vaikams ir jaunesniems nei 18 metų paaugliams nebuvo nustatytas.

 

Senyviems

Pradžioje rekomenduojama 3,75 mg dozė. Vėliau dozė gali būti padidinta iki 7,5 mg.

 

Pacientams, kuriems sutrikusi kepenų funkcija ir sergantys lėtiniu kvėpavimo nepakankamumu

Pradinė rekomenduojama dozė yra 3,75 mg per parą. Vėliau dozė gali būti padidinta iki 7,5 mg.

 

Pacientams, kurių inkstų funkcija sutrikusi

Pradinė rekomenduojama dozė yra 3,75 mg per parą.

 

Laikykitės gydytojo nurodymų.

 

Vaisto vartojimo laikas ir dažnumas

Nepageidaujamų ir varginančių poveikių pavojų sumažinsite išgerdami vaistą prieš pat miegą (žr. 4 skyrių).

 

Gydymo trukmė

Šis vaistas turi būti vartojamas kuo trumpiau. Jei nemiga tebevargina, pasitarkite su gydytoju.

 

Jei, vartojant šį vaistą, nemiga išlieka ilgiau kaip 4 savaites, pasitarkite su gydytoju, kuris iš naujo apsvarstys diagnozę ir tolesnį gydymą.

 

Ką daryti pavartojus per didelę Imovane dozę?

Nedelsiant praneškite gydytojui, nes tai gali būti pavojinga.

Pagrindinis apsinuodijimo požymis yra centrinės nervų sistemos slopinimas, dėl kurio, priklausomai nuo pavartoto kiekio, gali pasireikšti mieguistumas ar net koma.

Sunkesniais atvejais gali sutrikti judesių koordinacija, suglebti raumenys, sumažėti kraujospūdis, atsirasti methemoglobinemija, susilpnėti kvėpavimas.

 

Pamiršus pavartoti Imovane

Išgerkite tabletę kitą dieną įprastu metu. Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą tabletę.

 

Nustojus vartoti Imovane

Vartokite paskirtą dozę, kol gydytojas Jums pasakys vaisto vartojimą nutraukti. Nenutraukite vaisto vartojimo staiga. Gydytojas, palaipsniui mažindamas dozę, nurodys, kada turėtumėte nustoti vartoti Imovane.

Staiga nutraukus jo vartojimą gali pasireikšti nutraukimo simptomų: nemiga, galvos skausmas, raumenų skausmas, nerimas, psichinė įtampa, sujaudinimas, sumišimas ir irzlumas.

Sunkiais atvejais gali pasireikšti šie simptomai: tikrovės nesuvokimas, galūnių nejautra ir badymo pojūtis, erzinti garsai, šviesa ir bet koks prisilietimas, atsirasti haliucinacijų ir traukulių.

 

 

4.       Galimas šalutinis poveikis

 

Šis vaistas, kaip ir visi kiti, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms.

 

Dažnas šalutinis poveikis (gali pasireikšti ne daugiau kaip 1 žmogui iš 10)

Kartumas burnoje, išliekantis mieguistumas, burnos sausumas.

 

Nedažnas šalutinis poveikis (gali pasireikšti ne daugiau kaip 1 žmogui iš 100)

Svaigulys, galvos skausmas, pykinimas, nuovargis, košmariški sapnai, sujaudinimas.

 

Retas šalutinis poveikis (gali pasireikšti ne daugiau kaip 1 žmogui iš 1 000)

Atminties sutrikimas, dusulys, išbėrimas, niežulys, kritimas (daugiausia senyviems pacientams), irzlumas, sumišimo būsena, lytinio potraukio sutrikimas, haliucinacijos, agresija.

 

Labai retas šalutinis poveikis (gali pasireikšti ne daugiau kaip 1 žmogui iš 10 000)

Alerginis pabrinkimas, sunki alerginė reakcija (anafilaksija), nedidelis arba vidutinis kepenų fermentų (transaminazių ir (arba) šarminės fosfatazės) aktyvumo padidėjimas.

 

Šalutinis poveikis, kurio dažnis nežinomas (negali būti apskaičiuotas pagal turimus duomenis)

Sutrikusi judesių koordinacija, jutimų sutrikimas, pažintinės funkcijos sutrikimas (pvz., atminties pablogėjimas, dėmesio sukaupimo ar kalbos sutrikimas), dvejinimasis akyse, kvėpavimo slopinimas, dispepsija, raumenų silpnumas, neramumas, iliuzijos, pyktis, pakitęs elgesys (galimai susijęs su atminties sutrikimu), priklausomybė ir nutraukimo sindromas (žr. pastraipą žemiau). Vartojant Imovane gali pasireikšti vaikščiojimas naktį ir kitoks neįprastas elgesys (pvz., vairavimas, valgymas, skambinimas telefonu, lytiniai santykiai ir kt.) iki galo neatsibudus.

 

Priklausomybė. Vaisto vartojimas (net ir terapinėmis dozėmis) gali sąlygoti fizinės priklausomybės atsiradimą: gydymo nutraukimas gali sukelti nutraukimo ar atkryčio reiškinius. Gali atsirasti psichologinė priklausomybė. Nustatyta piktnaudžiavimo migdomaisiais vaistais atvejų.

Pastebėtas nutraukimo sindromas baigus vartoti Imovane. Nutraukimo simptomai gali būti įvairūs, tarp jų ir atkryčio nemiga, raumenų skausmas, nerimas, drebulys, prakaitavimas, sujaudinimas, sumišimas, galvos skausmas, stiprus ir (ar) dažnas širdies plakimas, karštinė, košmarai ir irzlumas. Sunkiais atvejais gali pasireikšti tokie simptomai: nerealus tikrovės suvokimas, asmenybės jausmo išnykimas, klausos sustiprėjimas, galūnių tirpimas ir dilgčiojimas, padidėjęs jautrumas šviesai, triukšmui ir fiziniam prisilietimui, haliucinacijos. Labai retais atvejais gali pasireikšti traukuliai.

 

Pranešimas apie šalutinį poveikį

Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis, įskaitant šiame lapelyje nenurodytą, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Apie šalutinį poveikį taip pat galite pranešti Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos nemokamu telefonu 8 800 73568 arba užpildyti interneto svetainėje www.vvkt.lt esančią formą ir pateikti ją Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos vienu iš šių būdų: raštu (adresu Žirmūnų g. 139A, LT-09120 Vilnius), nemokamu fakso numeriu 8 800 20131, el. paštu NepageidaujamaR@vvkt.lt, taip pat per Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos interneto svetainę (adresu http://www.vvkt.lt). Pranešdami apie šalutinį poveikį galite mums padėti gauti daugiau informacijos apie šio vaisto saugumą.

 

 

5.       Kaip laikyti Imovane

 

Šį vaistą laikykite vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje.

 

Laikyti ne aukštesnėje kaip 25 °C temperatūroje.

Laikyti gamintojo pakuotėje, kad vaistas būtų apsaugotas nuo drėgmės.

 

Ant dėžutės po „EXP“ ir lizdinės plokštelės nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, šio vaisto vartoti negalima. Vaistas tinkamas vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.

 

Vaistų negalima išmesti į kanalizaciją arba su buitinėmis atliekomis. Kaip išmesti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.

 

 

6.       Pakuotės turinys ir kita informacija

 

Imovane sudėtis

-                 Veiklioji medžiaga yra zopiklonas. Kiekvienoje tabletėje yra 7,5 mg zopiklono.

-                 Pagalbinės medžiagos. Tablečių šerdis: laktozė monohidratas, kalcio-vandenilio fosfatas dihidratas, kviečių krakmolas, karboksimetilkrakmolo A natrio druska, magnio stearatas. Tablečių plėvelė: titano dioksidas (E171), hipromeliozė, makrogolis 6000.

 

Imovane išvaizda ir kiekis pakuotėje

Tabletė balta, elipsės formos, su vagele vienoje pusėje.

Tabletę galima padalyti į lygias dozes.

20 plėvele dengtų tablečių permatomoje PVC ir aliuminio folijos lizdinėje plokštelėje.

Kartono dėžutėje yra 20, 40 arba 60 tablečių.

 

Gali būti tiekiamos ne visų dydžių pakuotės.

 

Registruotojas ir gamintojas eksportuojančioje valstybėje

 

Registruotojas

SANOFI ROMÂNIA S.R.L.

Str. Gara Herăstrău, nr. 4, Clădirea B, Etajele 8-9

Sector 2, București

Rumunija

 

Gamintojas

SANOFI WINTHROP INDUSTRIE

56, Route de Choisy-au-Bac

60200 Compiegne

Prancūzija

 

 

Lygiagretus importuotojas

UAB „Ideal Trade Links“

Kerupės g. 17, Zapyškis

LT-53431 Kauno r.

Lietuva

 

Perpakavo

UAB „Entafarma“

Klonėnų vs. 1

LT-19156 Širvintų r. sav.

Lietuva

 

arba

 

Cefea Sp. z o.o. sp. k.

ul. Działkowa 56

02-234 Warszawa

Lenkija

 

 

Lygiagrečiai importuojamas vaistas nuo referencinio skiriasi laikymo sąlygomis: lygiagrečiai importuojamą laikyti ne aukštesnėje kaip 25 °C temperatūroje, o referencinį – ne aukštesnėje kaip 30 °C temperatūroje.

 

Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą peržiūrėtas 2021-06-04

 

 

Išsami informacija apie šį vaistą pateikiama Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos tinklalapyje http://www.vvkt.lt/.