Kodas 99513
Gamintojas Urgo

HUMER DAY/NIGHT nosiai ir gerklei, 15vnt.

Natūralus ir efektyvus sprendimas palengvinantis kvėpavimą, padedantis palaikyti normalią gerklės ir burnos gleivinės būklę peršalus dienai ir nakčiai.

„Humer DAY/NIGHT“ yra maisto papildas, kuris padeda palaikyti normalią nosies ir gerklės būklę visą parą, dėl sudėtyje esančio eukalipto ramina burnos gleivinę ir gerklę. Sudėtyje yra augalų ir vitaminų derinys, kurio sudedamosios dalys atrinktos kruopščiai ir tinkamomis proporcijomis.

- Dienai ir nakčiai skirtose tabletėse yra eukalipto, kuris ramina burnos gleivinę ir gerklę, ir pikulės, kuri padeda raminti gerklę ir mažinti jos dirginimą.

- Dienai skirta tabletė yra praturtinta propoliu ir vitaminu C, kuris padeda mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį.

- Nakčiai skirtoje tabletėje yra aguonos, kuri padeda pagerinti miegą, ir cinko, kuris padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą.

Dienai skirta tabletė: saldiklis sorbitolis; sausasis rutulinio eukalipto (lot. Eucalyptus globulus) lapų ekstraktas; kvapiosios medžiagos; juodųjų serbentų milteliai; L-askorbo rūgštis (vitaminas C); sausasis vaistinės pikulės (lot. Sisymbrium officinale (L.) Scop.) žydinčių viršūnių ekstraktas; lipnumą reguliuojanti medžiaga riebalų rūgščių magnio druskos; propolio sausasis ekstraktas.

Nakčiai skirta tabletė: saldiklis sorbitolis; sausasis rutulinio eukalipto (lot. Eucalyptus globulus) lapų ekstraktas; sausasis vaistinės pikulės (lot. Sisymbrium officinale (L.) Scop.) žydinčių viršūnių ekstraktas; kvapiosios medžiagos; sausasis aguonos birulės (lot. Papaver rhoeas L.) vainiklapių ekstraktas; lipnumą reguliuojanti medžiaga riebalų rūgščių magnio druskos; medaus milteliai; cinko oksidas.

 

Sudedamosios dalys

Kiekis 24 valandoms

Kiekis augalo ekvivalentu

(% RMV*)

Eukaliptas
Sausasis vandeninis rutulinio eukalipto (lot. Eucalyptus globulus) lapų ekstraktas (10:1)

200 mg

2000 mg

-

Pikulė
Sausasis vandeninis vaistinės pikulės (lot. Sisymbrium officinale (L.) Scop.) žydinčių viršūnių ekstraktas (4:1)

125 mg

500 mg

-

Aguona
Sausasis vandeninis aguonos birulės (lot. Papaver rhoeas L.) vainiklapių ekstraktas (5:1)

22,4 mg

112 mg

-

Sausasis propolio ekstraktas

12,5 mg

-

-

Vitaminas C

80 mg

-

100

Cinkas

1,5 mg

-

15

Tiekėjas: UAB "Miečys"

Gamintojas: JUVA PRODUCTIONS, Prancūzija