Kodas 32824
Gamintojas H&F Cosmetics

HORTUS FRATRIS, losjonas akių makiažui nuvalyti, 200 ml

Švelni priemonė akių makiažui valyti, puikiai tinka jautrioms akims ir nešiojančioms kontaktinius lęšius. Veiksmingas kompresas pavargusioms akims.

·         Švelni priemonė akių makiažui valyti.

·         Ekstrakto greitas ir stiprus teigiamos energijos poveikis dažnai apibūdinamas tarsi „sprogstąs dinamitas“. Jis suteikia odai elastingumo ir stangrumo.

·         Gerai nuvalo ne tik akių zonos makiažą, bet ir įvairaus tipo dekoratyviosios kosmetikos likučius nuo veido ir kaklo. Tausoja odą, nedirgina akių, tinka net ir labai dirgliai veido, kaklo ir akių vokų odai.

·         Idealus kompresas pavargusioms nuo darbo kompiuteriu akims.


Liepos ir buko ekstraktai ramina ir drėkina odą ir neleidžia jai sudirgti ir sausėti. Naudojant losjoną, oda tampa šviežia, elastinga, lengvai "kvėpuojanti".

Idealiai tinka linkusiai padidėjusį jautrumą odai aplink akis.

Sudėtyje esantis liepų žiedų ekstraktas veikia raminančiai, valančiai, saugo nuo uždegimų, stangrina „žąsies kojelių” paliestą, apvytusią, ploną odą, gerina jos apsaugines savybes. Paprastojo buko, vadinamojo amžinos jaunystės medžio, pumpurų ekstraktas suteikia odai trūkstamos energijos, skaistumo ir gyvybingumo, stabdo raukšlių susidarymą. Normalizuoja gyvybinius odos audinių procesus.

Naudojimas: suvilgę vatos tamponėlį uždėkite ant akių ir, palaikę kelias sekundes, švelniai nuvalykite akių makiažą.