Kodas 99273
Gamintojas Gofarm Sp. z o.o.

HERBITASINN ICELAND MOSS HYDRO pastilės, N12

Herbitassin® pastilės su islandinėmis kerpenomis ir hialuronu – gerklės skausmui ir kosuliui. Jos apsaugo ir drėkina gerklės gleivinę, malšina sausą kosulį ir užkimimą. Tinka vartoti suaugusiems ir vaikams nuo 4 m. amžiaus.

Herbitassin® pastilės su islandinėmis kerpenomis ir hialuronu – gerklės skausmui ir kosuliui. Vartojama norint tinkamai apsaugoti ir drėkinti gerklės, balso stygų ir gerklų gleivinę. Priemonė, ramina sausumo, gerklės skausmo ir deginimo pojūtį (ypač ryjant), ramina sauso kosulio ir užkimimo simptomus. Sudėtyje esantys islandinių kerpenų, miškinių dedešvų ir liepų ekstraktai padengia burnos ertmės ir gerklės gleivinę lipnia plėvele ir taip apsaugo nuo dirginančių išorinių veiksnių, pavyzdžiui, bakterijų ar virusų, poveikio. Medicinos priemonėje yra hialurono rūgšties, kuri papildomai intensyviai drėkina sausą ir sudirgusią gleivinę.  

 

Vartojimas: švelniai čiulpkite 12 pastiles 3 kartus per dieną. Suaugusieji ir vyresni nei 4 metų amžiaus vaikai: 1 arba 2 pastilės kelis kartus per dieną (pagal poreikį).

 

Ingredients: islandinių kerpenų ekstraktas (Cetraria islandica) (3 %), miškinių dedešvų ekstraktas (Malva sylvestris) (2 %), liepų žiedų ekstraktas (Tilia platyphyllos/Tilia Cordata) (1,5 %), natrio hialuronatas, L-askorbo rūgštis (vitaminas C), gumiarabikas, maltitolio sirupas, sorbitolio sirupas, išgrynintas vanduo, natūrali juodųjų serbentų kvapioji medžiaga, dažikliai antocianinai, citrinų rūgštis, acesulfamas K, glazūra su bičių vašku. Įspėjimas: priemonėje yra saldiklio acesulfamo K, kuris yra fenilalanino šaltinis. Vartojant dideliais kiekiais gali sukelti viduriavimą. Dėl priemonės formos (pastilės) ir galimybės užspringti rekomenduojama vartoti priemonę tik vaikams, kurie moka čiulpti pastiles, ir tik prižiūrint suaugusiesiems. Kontraindikacijos: padidėjęs jautrumas (alergija) bet kuriai produkto sudedamajai daliai. Diagnozuota fenilketonurija.

 

Gamintojas: Gofarm Sp. z o.o.

 

Tiekėjas: UAB „USP Baltics“, Konstitucijos pr. 15-92 LT-09319 Vilnius, Lietuva