Kodas 82665
Gamintojas Vivaco s.r.o., Čekija

HERBAL EXTRACT PFERDEBALSAM - FORTE, augalinis balzamas, 500 ml

Augalinis balzamas HERBAL EXTRACT PFERDEBALSAM – FORTE 500ML

Sustiprinto poveikio augalinis balzamas, pagamintas pagal tradicinę Pferdebalsam (“arklių balzamo”) formulę. Sudėtyje yra pakankami kiekiai vaistažolių ekstraktų, plačiai žinomų dėl savo teigiamų savybių esant pavargusiems raumenims, sąnariams, sausgyslėms ir nugarai arba po padidinto fizinio krūvio.

Įmasažavus balzamą į pavargusias, pasunkėjusias kojas ar sustingusią nugarą ekstraktuose esančios veikliosios medžiagos gali padėti regeneracijos procesui. Balzamą galima naudoti esant varikozei.

 

Sustiprinto poveikio - formulė su dideliu kiekiu natūralių veikliųjų medžiagų ir eterinių aliejų yra specialiai sukurta žmonėms, turintiems problemų atramos ir judėjimo aparate.

 

Naudojimas. Balzamą tepti ant probleminės vietos – sąnarių, kaklo, nugaros, pečių juostos ar panašiai. Švelniai įmasažuokite į odą. Esant reikalui procedūrą pakartokite. Tik išoriniam naudojimui.

 

Įspėjimai. Vengti patekimo į akis, gleivinę ar ant atvirų žaizdų. Nenaudoti ant odos su egzemos požymiais. Pakuotę saugoti nuo vaikų, kambario temperatūroje. Prieš naudojimą užtepkite nedidelį kiekį ant odos. Galima reakcija į veikliąsias medžiagas. SUDĖTYJE YRA MENTOLIO, NETINKA VAIKAMS IKI 6 METŲ.

 

Platintojas. UAB “Baltbiola”, Studentų g. 25, LT-50239, Kaunas, tel. 37-733 922.

Gamintojas. Vivaco s.r.o., Czech Republic / Čekija.