Kodas 98079
Gamintojas Innovative Pharma Baltics

HEART HEALTH GUMMIES, 60 guminukų

Pektino guminukai be pridėtinio cukraus. Gudobelių žiedų ir lapų ekstraktas gali padėti palaikyti normalią širdies ir kraujagyslių sistemos veiklą.  Tikrųjų vynmedžių uogų ekstraktas gali padėti palaikyti sveikas kraujagysles ir kapiliarų vientisumą.

Maistinės medžiagos

guminuke

RMV*, %

2 guminukuose

RMV*, %

Gudobelių žiedų ir lapų ekstraktas (2,5% flavonoidų, išreikštu hiperozidu)

100 mg (2,5 mg flavonoidų)

200 mg (5 mg flavonoidų)

Tikrųjų vynmedžių uogų ekstraktas (90 % polifenolių, 50 % flavanolių)

40 mg (36 mg polifenolių, 20 mg flavanolių)

80 mg (72 mg polifenolių, 40 mg flavanolių)

Kofermento Q10 micelėse

5 mg

10 mg

*RMV – referencinė maistinė vertė. () RMV nenustatyta.

 

Sudedamosios dalys: koncentruotos obuolių sultys, obuolių tyrė, koncentruotos raudonųjų vynuogių sultys, standartizuotas gudobelių (Crateagus spp.) žiedų ir lapų ekstraktas, standartizuotas tikrųjų vynmedžių (Vitis vinifera) uogų ekstraktas, stingdiklis − obuolių pektinas, kofermentas Q10 micelėse (stabilizatorius − polioksietileno sorbitano monooleatas (polisorbatas 80), natūralios kilmės kofermentas Q10) 22 % , natūrali kvapioji medžiaga.

 

Vartojimas:

Vaikams nuo 12 metų ir suaugusiesiems iki 2 guminukų per dieną.

 

Vartojimo apribojimai:

Nevartoti, jei padidėjęs jautrumas (alergija) kuriai nors produkto sudedamajai daliai. Nėštumo ir žindymo laikotarpiu vartoti tik pasikonsultavus su gydytoju.

 

Įspėjimai:

Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos paros dozės. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

 

Laikyti gamintojo pakuotėje, ne aukštesnėje kaip 25 °C temperatūroje, sausoje vietoje, atokiau nuo šilumos šaltinių ir tiesioginių saulės spindulių, vaikams nepasiekiamoje vietoje.

 

Tinka vegetarams ir veganams.

Be pridėtinio cukraus

Be dažiklių

Be konservantų

Be želatinos

Be gliuteno