Kodas 72870
Gamintojas Recesus

GREENICE PARODONT ACTIVE 3IN1, rinkinys

Dantų pasta saugo dantis nuo apnašų, neleidžia joms kauptis, stiprina dantenas, aliuminio laktatas pasižymi sutraukiančiu poveikiu, chlorheksidinas ir aliuminio hidroksidas mažina pabrinkimą, uždegimą, stabdo kraujavimą, bisabololis padeda atsistatyti dantenų audiniui ir mažina uždegimą. Naudojimas. Dantis valyti 2-3 minutes, ne mažiau kaip 2 kartus per dieną. Sudėtyje yra natrio fluorido - 1000 ppm F-.

Burnos skalavimo skystis skirtas ypač sunkiai pasiekiamų burnos ertmės vietų valymui ir gaiviam burnos kvapui. Aliuminio laktato, natrio fluorido ir chlorheksidino derinys veikia sutraukiančiai, mažina dantenų kraujavimą, malšina audinių uždegimą, valo dantų apnašas, stiprina dantenas ir sutvirtina dantų emalį. Mėtų ir eukaliptų aromatas ilgam atgaivina burnos kvapą. Naudojimas. Skysčio kiekiu, telpančiu į dangtelį, skalaukite burną apie 1 minutę. Perspėjimas. Nenurykite! Nerekomenduojama vaikams iki 7 metų. Sudėtyje yra natrio fluorido - 450 ppm F-.

Vidutinio kietumo dantų šepetėlis su laiko indikatoriumi - naudojantis šepetėliu tamsiai mėlyni šereliai keičia spalvą į baltą ir tai signalas Jums, kad reikia keisti šepetėlį. Veiksmingas valymas - specialiai sukurta pasvirusių pluoštelių sistema užtikrina efektyvų net sunkiai pasiekiamų tarpdančių valymą. Efektyvus masažas - specialiai išdėstyti pluošteliai ir šepetėlio forma reguliuoja spaudimą į dantų emalį bei užtikrina švelnų dantenų masažą.

Rinkinį sudaro dantų pasta suaugusiesiems, 75ml, sudėtyje yra natrio fluorido - 1000 ppm F-; burnos skalavimo skystis, 300ml, sudėtyje yra natrio fluorido - 450 ppm F-; vidutinio kietumo dantų šepetėlis suaugusiesiems.