Kodas 100664
Gamintojas Aboca

GOLAMIR 2ACT, purškalas be alkoholio, 30 ml

Golamir 2Act purškalas be alkoholio naudojamas malšinti gerklės skausmui, kurį sukelia virusai, bakterijos, alergenai arba išoriniai dirgikliai (dūmai, smogas ir dulkės). Priemonę taip pat galima naudoti esant peršalimo simptomams, kai nosies išskyros dirgina gerklę. Galima naudoti nuo 1 metų amžiaus.

Dėl veikimo mechanizmo Golamir 2Act purškalą be alkoholio galima naudoti kartu su gydytojo išrašytais vaistais. Natūralus aktyvus kompleksas ActiFilm DOL, esantis purškalo be alkoholio Golamir 2Act sudėtyje, malšina skausmą, deginimą ir palengvina rijimą saugodamas gleivinę nuo dirgiklių. ActiFilm DOL sudarytas iš taninų, dervų, polisacharidų ir flavonoidų, sudaro aktyvią, dvigubo poveikio plėvelę, kuri veikia kaip barjeras ir saugo gleivinės paviršių, sumažina padidėjusį jautrumą, normalizuoja gleivinę netiesioginiu priešuždegiminiu poveikiu. Golamir 2Act purškalo be alkoholio sudėtyje esančios taninų ir dervų frakcijos taip pat sukuria nepalankią terpę daugintis bakterijoms. Produktas yra 100 % natūralus, be glitimo ir yra malonaus miško uogų ir gervuogių skonio.

SUDĖTIS: veikliosios medžiagos: ActiFilm DOL, natūralus aktyvus kompleksas, kurį sudaro taninai ir flavonoidų frakcija iš dirvuolės, polisacharidų frakcija iš alavijo lapų gelio ir dervų frakcija iš miros. Sudėtyje taip pat yra: augalinio glicerino, vandens, obuolių sulčių, citrinų sulčių, natūralaus miško uogų ir gervuogių aromato ir ksantano dervos.

Rekomenduojama purkšti į burnos ir gerklės ertmę: 4 papurškimai iki 4 kartų per dieną vaikams (nuo 1 iki 6 metų amžiaus) ir 4 papurškimai iki 8 kartų per dieną suaugusiesiems bei vaikams nuo 6 metų amžiaus. Mažesniems vaikams priemonę galima purkšti ant vidinės žandų pusės, kad ji būtų praryta po truputį. Prieš naudodami pakratykite buteliuką. Dėžutėje yra antgalis, supakuotas sandariame maišelyje.