Kodas 95904
Gamintojas Giovanardi

GIOVANARDI LEHIRHAG FILMOGEL, gelis, 12 ml

Giovanardi  LENIRHAG  Filmogel –gelis  12ml  rankų odos įtrūkimų, erozijų, žaizdelių,  apšerpetojimų  gydymui  bei  profilaktikai , įtrūkimų bei žaizdelių atsiradimo išvengimui, dezinfektantų nualintai rankų odai, naudojus chemikalus, po dažno plovimo ar mirkymo, išsausėjus odai, išsausėjimo žiemos mėnesiais ar trūkstant saulės bei vitaminų,  lakų ir dezinfektantų  išsekintų  nagų  natūraliam atgaivinimui,  suformuojantis apsauginę plėvelę  „skystą pleistrą“  natūralių  medžiagų pagrindu.

Ypač rekomenduojama naudoti, kol  nesusidarė problemos – atsiradus odos šiurkštumui, apšerpetojimui, kol dar neatsirado  odos įtrūkimai ar žaizdelės.

 

 

Apsauginė plėvelė suformuojama iš natūralios kilmės medžiagų – elastingojo kolodijaus ir alijošiaus mukosacharidų, kurie svarbūs ir audinių regeneracijai. Pakartotinai tepama ant plėvelės, kurios vidinis sluoksnis ištirpsta ir susiformuoja naujas plėvelės sluoksnis. Po plėvele ilgai išlieka šios natūralios kilmės medžiagų poveikis.

 

Arbatmedžio aliejus (Tea Tree oil) - šimtus metų naudotas Australijos žmonių, moksliškai pripažintas vienu stipriausiu natūraliu antibakteriniu preparatu.

 

Alijošius (Aloe barbadensis) – turi daug mukopolisacharidų, formuojančių odos apsauginę plėvelę; Jų biologinė svarba neapsiriboja vien klijuojančiu požymiu; šie junginiai svarbūs audinių augimui ir regeneracijai; sublimacijos būdu išgautos sultys ir ekstraktas veikia odą gydančiai bei raminančiai. Aloe-fito sudedamosios dalys taip pat stimuliuoja kolageno ir elastino gamybą, padeda išvengti odos senėjimo.

 

Medetka (Calendula officinalis extr.) - augalas, žinomas, kaip nepakeičiamas odos minštintojas, teigiamai veikia jautrią bei sausą odą.

 

Šlapalas (Imidazolidinyl urea) –gamtinis natūralus odos drėkinamasis faktorius, naudojamas dėl jo gebėjimo išlaikyti vandenį ir pašalinti negyvas odos ląsteles. Pagreitina žaizdų gijimą, stabdo odos skilinėjimą ir panaikina šiurkštumą.

 

Arnikos ekstraktas (Arnica Montana) – natūralios kilmės produktas, turintis analgetinių ir priešuždegiminių savybių.. Ekstrakte esančios veikliosios medžiagos stimuliuoja reepitilizaciją, pagreitina epidermio atsinaujinimą, skatina dermos fibroblastų aktyvumą, skatinantį kolageno sintezę. Odos stangrumas priklauso nuo „jauno“ kolageno kiekio .Garsėja savo antibiotinėmis, skausmą mažinančiomis ir uždegimą slopinančiomis savybėmis.

 

Bisabololis (Bisabolol) - aktyvus ramunėlių ekstrakto faktorius, naudojamas kaip bet kurio tipo paraudimo slopiklis, turi raminantį bei švelninantį poveikį,  paspartina gijimą, blokuoja degeneracijos bei odos senėjimo procesus, taip pat turi depigmentuojantį poveikį.

 

Vitaminas E (Tocopherol) – padeda regeneruotis epiteliui, veikdamas prieš oksidacijos reakcijas, kurios yra odos degeneracijos pagrindas. Būtinas odos atsinaujinimo procesams, kovoja su odos pakitimais, degeneracija.

 

Ricinos aliejus (Ricinus communis oil) – minkštinantis bei odos kondicionavimo medžiaga, turi drėkinančių savybių.

 

Kolodijus (Collodion) – užtepus greitai išgaruoja ir sudaro  plėvelę, po kuria išlieka ir ilgai  veikia eroziją ar žaizdelę gydančios medžiagos, kurios ilgą laiką kontaktuoja su epidermiu; užkerta kelią išorinei infkcijai; ricinos aliejus padidina kolodijaus elastingumą bei lankstumą; užtepus naują sluoksnį, apatinis sluosnis ištirpsta, kad patektų veikliosios medžiagos, o viršutinis saugo lyg „skystas pleistras“. Naudojamas elastingasis kolodijus, gaminamas pridėjus aliejaus, todėl jis yra atsparesnis ir prisitaiko prie odos raukšlių. Žinomas ir vadinamas „medicininiais klijais“.

 

 

 

Filmogel iš elastingojo kolodijaus lyg natūralios odos sluoksnis panaikina susidariusius nepatogumus žmogui – skausmingą ir erzinančią patologiją. Ši plėvelė taip pat yra skirta kovoti su ant  rankų ir  tarp pirštų  atsirandančiais išsausėjimais, virstančiais odos įtrūkimais bei nemaloniomis bei niežtinčiomis žaizdelėmis, Turi prevencinį poveikį. Rekomenduojama naudoti  ir po reabilitacijos, nes produktas drėkina ir suteikia elastingumą.

Nagams taip pat reikia drėkinimo, kaip ir odai. Tepant filmogelį ant apšerpetojusių rankų pirštų, rekomenduojama užtepti jį ir ant nagų.

 

Priemonė paženklinta CE IIa medicininės klasės ženklu.

 

Lenirhag gelis sudaro apsauginę plėvelę ant pažeistų odos vietų, įsipjovus ar kitaip susižeidus, atsiradus įtrūkimams dėl chemikalų naudojimo, dažno plovimo/mirkymo, išsausėjimo žiemos mėnesiais ar trūkstant saulės bei vitaminų, nudrėskus odą po vabzdžių įkandimo.Ypač rekomenduojama naudoti, kol nesusidarė problemos – atsiradus odos šiurkštumui, apšerpetojimui, kol dar nesusidarė  odos įtrūkimai ar žaizdelės.

Priemonė veikia, sukurdama apsauginę odos plėvelę, kuri gydo jau pažeistą odą ir saugo sveiką, nuramina perštinčias vietas, suteikia odai švelnumo, ją drėkina, veikia antibakteriškai – šis rezultatas yra pasiekiamas dėka natūralių Lenirhag sudedamųjų dalių.

Nerekomenduojama krūties ir analiniams įtrūkimams.

 

Gamyboje naudojamos saugios natūralios kilmės žaliavos.

 

Priemonės naudojimas yra labai paprastas, jį dar labiau palengvina speciali mentelė bei greitas pasisavinimas. Tepti ryte ir vakare, arba kelis kartus per dieną, naudojant esančią mentelę. Išdžiūsta, kad suformuotų naują plėvelę, labai greitai.

 

Naudojimas: po žaizdos įtrūkimo ar odos apšerpetojimo išvalymo leisti pažeistai vietai apdžiūti, po to specialia mentele ant pažeistos vietos užtepti gelio. Leisti jam išdžiūti. Pakartotinai užtepti ryte ir vakare. Panaudojus buteliuką gerai užsukti.

 

 

Gamintojas: Giovanardi Farmaceutici, Italy, Importuotojas: UAB “Li & Ra”, Verdulių 40, Šiauliai, liraprekyba@yahoo.com, 8647-47507