Kodas 100637
Gamintojas Frank Functional Foods SA

FRANK FRUITIES HELP GUT, žarnynui ir mikrobiomos pusiausvyros palaikymui, guminukai, N80

„FRANK Fruities“ vitaminai-guminukai

ŽARNYNUI ir MIKROBIOMOS pusiausvyros palaikymui – su probiotikais, cinku, selenu, vitaminu E. Pagamintas iš tikrų vaisių (obuolių, bananų, vyšnių). Veganiškas, be pridėtinio cukraus ir konservantų!

APSAUGOKITE SAVO IMUNITETĄ JO ŠERDYJE – ŽARNYNE

Sukūrėme šį produktą, nes ~80% organizmo imuniteto ląstelių yra virškinimo sistemoje. Cinkas ir selenas palaiko sveiką imuninės sistemos veiklą.

PAGAMINTA SU PROBIOTIKAIS IR PREBIOTIKAIS

Praturtintas gerosiomis žarnyno bakterijomis „Bacillius Coagulans“. Obuoliai ir bananai natūraliai turi labai daug skaidulų ir gali turėti prebiotinį poveikį bei skatinti gerųjų žarnyno bakterijų palaikymą žarnyne.

PAGAMINTA IŠ TIKRŲ VAISIŲ, NE DIRBTINIŲ PAKAITALŲ!

Skirtingai nei dauguma tablečių, mūsų guminukai yra pagaminti iš 96% tikrų vaisių, o ne iš dirbtinių užpildų, dažiklių, cukraus ir želatinos.

BE PRIDĖTINIO CUKRAUS!

BE želatinos! BE konservantų! BE dažiklių! BE žiaurumo! BE plastiko!

SVARBU!

Pakuotėje esantys guminukai atitinka 1.47 kg vaisių: vyšnių, bananų ir obuolių, praturtintų gerosiomis žarnyno bakterijomis (Bacillius Coagulans), vitaminu E, selenu, cinku. Sukurta Šveicarijoje, pagaminta Vokietijoje.

„Frank fruities“ laikosi visų kokybės sertifikatų ir standartų siekiant užtikrinti puikų skonį ir sveiką mitybą. Tinka veganams, nes sudėtyje nėra želatinos.

Rekomenduojamas vartojimas: 3 guminukai per dieną.

Vienoje 200 g pakuotėje yra 80 guminukų. Aliuminė pakuotė.

 

Dėmesio!

Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Atidarius rekomenduojama suvartoti per 2 mėnesius. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Negalima užšaldyti.

 

Sudedamosios dalys:

95% Vaisių (59% Obuolių Sulčių Koncentratas ir 26% Tyrė, 5% Vyšnių Tyrė, 4% Bananų Tyrė, 1% Vyšnių Sulčių Koncentratas), Tirštiklis Pektinas, Citrinų Sulčių Koncentratas, Citrusinių Vaisių Skaidulos, Kvapiosios Medžiagos, Juodųjų Morkų Koncentratas, DL-alfa-tokoferilacetatas (vit. E), Cinko Sulfatas, Natrio Selenitas, Gyvybingosios Gerosios Bakterijos (Bacillus Coagulans), Pagalbinės Medžiagos <2%: Augaliniai Riebalai (Kokosai, Rapsai), Karnaubos Vaškas.