Kodas 100635
Gamintojas Frank Functional Foods SA

FRANK FRUITIES BOOST IMMUNITY, maisto papildas imunitetui, guminukai, N80

„FRANK Fruities“ vitaminai-guminukai

IMUNITETUI – su šeivamedžio uogomis ir cinku, pagamintas iš tikrų vaisių (obuolių ir šeivamedžio uogų). Veganiškas, patikrintas trečiųjų šalių, be pridėto cukraus ir konservantų!

CINKAS IMUNITETUI

Cinkas yra būtinas norint išlaikyti jūsų imuninės sistemos atsparumą, jo trūkumas gali susilpninti imuninį organizmo atsaką ir padidinti infekcijų ir ligų riziką. Cinko paros dozė iš 3-jų guminukų išgauta iš ~150g žemės riešutų.

ŠEIVAMEDŽIO UOGOS – IMUNITETO SUPER ŽVAIGŽDĖ

Sukūrėme šį produktą, nes pagrindinis jūsų imuninės sistemos tikslas yra apsaugoti organizmą nuo virusų ir bakterijų. Šeivamedžio uogos yra augalinės kilmės imunitetą palaikanti superžvaigždė. Turtingas vitaminų ir antioksidantų, vertinamas dėl natūralių savybių gydant peršalimo ir gripo simptomus, taip pat turi priešuždegiminių savybių.

PAGAMINTA IŠ TIKRŲ VAISIŲ, NE DIRBTINIŲ PAKAITALŲ

Skirtingai nei dauguma tablečių ir gelių, mūsų guminukai yra pagaminti iš 96% tikrų vaisių, o ne iš dirbtinių užpildų, dažiklių, cukraus ir želatinos.

SVARBU!

Pakuotėje esantys guminukai atitinka 1.47 kg vaisių: šeivamedžio uogų ir obuolių, praturtintų cinku. Sukurta Šveicarijoje, pagaminta Vokietijoje.

„Frank fruities“ laikosi visų kokybės sertifikatų ir standartų siekiant užtikrinti puikų skonį ir sveiką mitybą. Tinka veganams, nes sudėtyje nėra želatinos. Be konservantų ir dažiklių.

Rekomenduojamas vartojimas: 4 guminukai per dieną. Vienoje 200 g pakuotėje yra 80 guminukų. Aliuminė pakuotė.

Dėmesio!

Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Atidarius rekomenduojama suvartoti per 2 mėnesius. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Negalima užšaldyti.

Sudėtis: Vaisiai (54% Obuolių Sulčių Koncentratas, 36% Obuolių Piure Koncentratas, 5% Šeivamedžio Sulčių Koncentratas, Šeivamedžio Uogų Ekstraktas), Ryžių Miltai, Stingdinimo Medžiaga (Pektinas), Citrinų Sulčių Koncentratas, Cinko Gliukonatas.

Sudėtyje NĖRA: mielių, kviečių, pieno ir pieno produktų, kiaušinių, gliuteno, sojos, želatinos, žemės riešutų, vėžiagyvių, dirbtinių saldiklių, dažiklių ir kvapiųjų medžiagų, agavos, dirbtinių konservantų ir salicitatų.