Kodas 88793
Gamintojas Laboratoire Filorga

FILORGA TIME-FILLER MAT, priešraukšlinis veido kremas mišriai, riebiai odai, 50 ml

Išsiplėtusios poros ir sebumo perteklius dažna ne tik paauglių, bet ir brandesnio amžiaus moterų problema. Mišri porėta oda gali būti įtakota ne tik genetinių faktorių, bet ir išorinių veiksnių – dietos, rūkymo, neigiamo saulės poveikio. Filorga sukūrė išskirtinės formulės priemonę kuri padeda koreguoti įvairių tipų raukšles, nepriklausomai nuo jų kilmės, padeda išvengti naujų raukšlių formavimosi,  koreguoja sebumo  perteklių, mažina poras bei atkuria  odos kokybę.

/ ĮTAMPOS RAUKŠLĖS: į botoksą panašus tripeptidas atkartoja proteino, randamo gyvatės nuodų sudėtyje, poveikį: riboja raumenų susitraukimą. Oda atpalaiduojama ir veidas atrodo atjaunėjęs.
/ RAUKŠLĖS, KURIAS SUKELIA ODOS GRAVITACIJA: veiksmingas matrikino peptidas, suderintas su atjauninančiuoju kompleksu NCTF, stimuliuoja pagrindinių odos atraminių audinių komponentų bei fibroblastų sintezę.Tuo pačiu metu odos paviršius yra veikiamas į šveitiklį panašia veikliąja medžiaga, kuri išlygina odos mikroreljefą.
/ DEHIDRATACIJOS RAUKŠLĖS: hialurono rūgštis, įprastai naudojama odos senėjimą stabdančioms ir drėkinančioms injekcijoms, šiame produkte yra pateikiama vektorizuota forma. Tokiu būdu užtikrinamas gilesnis hialurono rūgšties prasiskverbimas į odą. O hialurono rūgšties kiekio padidėjimas odoje suteikia jai tūrio ir užpildo raukšles. Švelniai fokusuojančios medžiagos iš karto optiškai išlygina raukšles ir papildo šios visapusės priešraukšlinės priemonės poveikį.
/ IŠSIPLĖTĘ POROS IR SEBUMO PERTEKLIUS: Ožragės ekstraktas intensyviai valo ir mažina poras, komedonus, eps seamatpolisacharidai panaikina odos blizgesį, reguoliuoja sebumo išsiskyrimą ir perteklių.

NAUDOJIMAS: kiekvieną rytą tepkite ant švaraus veido, kaklo ir dekoltė. Švelniai pamasažuokite tam, kad priemonė susigertų. Puikus makiažo pagrindas.