Kodas 88827
Gamintojas Laboratoire Filorga

FILORGA OPTIM-EYES LASHES & BROWS, blakstienų ir antakių augimą stimuliuojantis serumas, 13 ml

Retos ir plonos blakstienos? Neryški antakių linija ar perdaug išpešioti antakiai? Norite, jog akys būtų išraiškingos, o žvilgsnis intensyvus?
FILORGA dvigubo poveikio priemonė OPTIM-EYES LASHES & BROWS® atkuria blakstienų bei antakių plaukelius ir juos sustiprina.

/1 Stimuliavimas. Kera-Extend CX® kompleksas su Biochaninu A, peptidais ir biotechniniais mikrodumbliais stimuliuoja keratino sintezę. Blakstienos ir antakių plaukeliai tampa ilgesni ir tankesni. Kera-Maintain CX® kompleksas su Biotinyl-GHK peptidu ir pantenoliu stiprina folikulus ir gerina plaukelių šaknų įsitvirtinimą, todėl blakstienos ir antakių plaukeliai mažiau krenta. Plaukelių būklę pagerina atjauninamasis NCTF® kompleksas – jie atauga tankesni.
/2 Maitinimas ir padengimas. Baltymais praturtinta maitinamoji formulė keliauja į plauko šerdį ir maitina bei atkuria plauko struktūrą. Permatoma bazė padengia blakstienas ir antakius, jie akimirksniu tampa storesni bei išraiškingesni. Ši bazė taip pat pagerina akių tušo fiksavimąsi prie blakstienų.

NAUDOJIMAS:
Naudodami 1 aplikatorių, ryte ir vakare paskirstykite stimuliuojamąjį serumą kuo arčiau blakstienų ir antakių šaknų. Preciziškas teptukas padeda paskirstyti veikliąsias medžiagas prie pat plaukų šaknelių. Iškart po to blakstienas ir antakius padenkite maitinamąja baze, šukuodami nuo šaknų link galiukų.

Rezultatai matomi jau po 45 dienų naudojimo:

90% mažiau krentančios blakstienos
73% tankesnės blakstienos
73% storesni, vešlesni antakiai
83% stipresni antakių plaukeliai