Kodas 88803
Gamintojas Laboratoire Filorga

FILORGA OPTIM-EYES, akių kontūro kremas, 15 ml

TRIGUBO POVEIKIO ŽVILGSNĮ ATGAIVINANTIS PAAKIŲ KREMAS

Intensyviai veikia raukšles, maišelius po akimis ir tamsius ratilus, kurie atspindi streso poveikį ir iškraipo akių kontūrą. Priemonė pasižymi gaivinančia bei lengvai pasiskirstančia tekstūra. Kremas pagamintas iš originalaus sudedamųjų medžiagų mišinio, turinčio trigubą poveikį akių kontūrui:

/ KOREGUOJA RAUKŠLES. NCTF®pagrindinė Medi-Cosmetique® produktų veiklioji medžiaga, stimuliuoja fibroblastų veiklą, gerina audinių pralaidumą ir lygina raukšles. Hialurono rūgštis drėkina.

/ ŠVIESINA PATAMSĖJIMUS PAAKIUOSE. Flavonoidais praturtintas matrikinų ir chrisino kompleksas lengvina pigmento likučių, įtakojančių paakių odos spalvą, pašalinimą, tokiu būdu mažindamas tamsius ratilus apie akis.

/ MAŽINA PABURKIMĄ IR MAIŠELIUS PO AKIMIS. Peptidas ir hesperidinas gerina kraujagyslių ir limfos cirkuliaciją, dėl ko mažėja maišeliai apatinio akių voko srityje.

NAUDOJIMAS: kremą naudokite kiekvieną rytą ir vakarą. Paskirstykite priemonę ties akių kontūru švelniai tapšnodami. Priemonę patartina laikyti šaldytuve tam, kad būtų išlaikytas optimalus liftinguojantis jos poveikis.