Kodas 88790
Gamintojas Laboratoire Filorga

FILORGA NUTRI-FILLER, intensyviai maitinamasis kremas, 50 ml

YPATINGAI GERAI ĮSIGERIANTIS MAITINAMASIS KREMAS SUTEIKIA ABSOLIUTŲ KOMFORTO JAUSMĄ BEI DRĖKINIMĄ NET LABIAUSIAI IŠSAUSĖJUSIAI ODAI. PRIEMONĖ STANGRINA ODĄ, DIDINA JOS TVIRTUMĄ, PARYŠKINA VEIDO KONTŪRĄ.

/ INTENSYVIAI MAITINA. Su amžiumi organizmas gamina vis mažiau lipidų, oda tampa plonesnė, sausesnė, dėl to jaučiamas diskomfortas. Kreme esantis taukmedžio sviesto ir argano aliejaus derinys skatina keramidų regeneraciją ir jų kiekio padidėjimą odoje, tokiu būdu pagerina jos elastingumą bei suteikia komforto pojūtį net ypač sausai odai. O į vitaminą D panaši veiklioji medžiaga padeda atstatyti odos barjerinį sluoksnį. Argano aliejus gerina mikrocirkuliaciją, išlaiko drėgmę ląstelėje, taip pat neutralizuoja laisvųjų radikalų poveikį – o tai pagrindinis dalykas senėjimo prevencijoje. Vitaminais A, D, E ir F turtingas taukmedžio sviestas – tai galingas regeneruojantis ir atstatantis ingredientas, kuris minkština bei drėkina odą.
/ REGENERUOJA. Peržengus 30-ties metų ribą, kolageno sintezė odoje reikšmingai sumažėja. Glikacijos procesas mažina kolageno skaidulų elastingumą, sumažina jų funkcionalumą. Oksidacija, kurią sukelia laisvųjų radikalų poveikis, keičia kolageno struktūrą, paskatina priešlaikinį odos senėjimą. NUTRI-FILLER sudėtyje esantis augalinis ekstraktas riboja šiuos procesus, skatina kolageno atsinaujinimą ir apsaugą, užtikrindamas jo funkcionalumą ir taisyklingą skaidulų išsidėstymą – tokiu būdu oda stangrėja, darosi tvirtesnė.
/ PATEMPIA. Kintantis veido kontūras ir mažiau išraiškinga apatinio žandikaulio forma yra pagrindinės brandžios odos problemos. Į kremo sudėtį įeinantys raudonieji dumbliai palaipsniui modeliuoja pakitusį veido kontūrą, sumažina dvigubą pasmakrę – žandikaulio linija įgauna išraiškingesnę formą. Veikdami kartu su NCTF kompleksu, raudonijeji dumbliai stangrina glembančią odą ir pagerina odos elastingumą.

NAUDOJIMAS: naudokite kiekvieną rytą ir/ar vakarą ant švarios veido, kaklo bei dekoltė odos.