Kodas 89869
Gamintojas Laboratoire Filorga

FILORGA NCEF-NIGHT MASK, intensyviai regeneruojantis naktinis kremas-kaukė, 50 ml

8 miego valandos kremo indelyje!

Gelinės konsistencijos kaukė, skirta pavargusiai ir miego stokojančiai odai. Jau po vienos nakties atsibuskite be nuovargio žymių.

ATJAUNINA ODĄ IR GERINA JOS KOKYBĘ

Unikalus Laboratoires Filorga NCEF kompleksas - daugiau nei 50 veikliųjų medžiagų, naudojamų ir grožio injekcijose, tokiose kaip mezoterapija ir biorevitalizaija - gerina bendrą odos kokybę ir paskatina odą regeneruotis nakties metu. Hialurono rūgštis, vitaminai, antioksidantai, aminorūgštys, mineralai, kofermentai visapusiškai gerina odos kokybę.

ATKURIA ODĄ NAKTIES METU IR MAŽINA NUOVARGIO POŽYMIUS

Šilkmedžio ekstraktas aktyvuoja miego hormoną melatoniną, todėl sureguliuojami odos miego procesai ir ryte veidas atrodo pailsėjęs bei gaivus.

Peptidai stimuliuoja hialurono rūgšties ir kolageno gamybą bei suteikia giluminę odos struktūros regeneraciją - lygina raukšles ir daro odą lygesnę bei stangresnę. Oda atgauna jaunai odai būdingas charakteristikas.

Purpurinės tefrozijos ekstraktas slopina streso hormono kortizolio išsiskyrimą ir skatina B-endorfino gamybą. Taip kovojama su kasdieninio streso sukeliamu poveikiu ir atkuriamas odos skaistumas. Šis ekstraktas taip pat sustiprina odos apsaugą nuo išorinių agresorių bei taršos.

Oda tampa skaistesnė, jos atspalvis tampa tolygesnis, sumažėja raudonis.

Naudojimas: plonu sluoksniu tepkite ant švarios veido ir kaklo odos bei akių kontūro. Kremas greitai ir lengvai susigeria. Kremą naudokite kiekvieną vakarą arba pagal poreikį. Idealiai tinka, kai stokojate miego arba skundžiatės prasta miego kokybe.