Kodas 100877
Gamintojas Laboratoire Filorga

FILORGA HYDRA-HYAL GEL CREME, drėkinamasis veido kremas su matiniu efektu, 50ml

Kosmetinė priemonė, skirta intensyviam riebios, mišrios odos drėkinimui, jaunatviško putlumo atstatymui ir blizgesio valdymui. Veido kremas su skirtingų tipų 100 % natūralios kilmės hialurono rūgštimi padeda subalansuoti išsausėjusios odos drėgmę bei suteikia ilgalaikį matinį efektą. Lengva tekstūra.

Nekemša porų.

KAIP VEIKIA

Lygina ir putlina odą – skirtino molekulinio dydžio hialurono rūgšties kompleksas pripildo odą drėgmės, todėl ji atgauna lygesnę ir jaunatviškesnę išvaizdą.

Suteikia matinį efektą – formulė praturtinta poras mažinančia veikliąja medžiaga, kuri suteikia ilgalaikį matinį efektą ir padeda kontroliuoti riebios odos blizgesį.

NAUDOJIMAS

Tepti veidą ir kaklą ryte ir (arba) vakare. Optimaliam drėkinamajam poveikiui pasiekti rekomenduojama naudoti su tos pačios linijos veido serumu „Filorga Hydra-Hyal“.

 

Platintojas: UAB „Medicinos strategija“, Olimpiečių 5-4, Vilnius. 

Gamintojas: Laboratoires FILORGA Cosmetiques.

Kilmės šalis: Prancūzija.

Tinkamumo terminas po atidarymo: 6 mėn.