Kodas 95370
Gamintojas Labo International SRL, Italija

FILLERINA PRE, odą paruošiančio kreminio prausiklio ir šepetėlio rinkinys, 50 ml0

Odą paruošiantis kreminis odos prausiklis-valiklis su šepetėliu. Gali būti naudojamas ir kaip makiažo valymo priemonė.

Norėdami užtikrinti, kad aktyviosios sudedamosios medžiagos optimaliai prasiskverbs į odą, paruošdamos ją kitai „Fillerina“ procedūrai, gamintojo „Labo“ ekspertai sukūrė specialios ir unikalios formulės valomąjį kremą, skirtą kasdieniam, giluminiam, tačiau neagresyviam valymui, kurio poveikį padeda pasiekti sacharozės esterių pagrindu pagaminti valikliai.

Tai – dermatologinis kosmetinis produktas. Sudėtyje nėra muilo. Be SLES (Sodium Laureth Sulfate). Naudokite šį valiklį prieš atlikdami namuose „Fillerina“ 14 dienų užpildo procedūrą su 6 hialurono rūgštimis ir peptidais arba pagal poreikį. 

Pakuotėje:

·         „Pre-Fillerina“ kreminio odos prausiklio-valiklio tūbelė, 50 ml;

·         „Pre-Fillerina“ šepetėlis veido masažuoti.

Naudokite odos valymui prieš atlikdami namuose „Fillerina“ užpildo procedūrą arba pagal poreikį.
Paruošiamąjį odos kreminį valiklį ant odos tepkite specialiu „Pre-Fillerina“ šepetėliu, kurį rasite dėžutėje. Produktas taip pat gali būti naudojamas kaip makiažo valymo priemonė, kurią sukamaisiais judesiais galima tepti ant veido tiesiog rankomis, o norėdami atlikti kruopštesnę valymo procedūrą naudokite kartu su šepetėliu.

Nedidelį kiekį (pvz., lazdyno riešuto dydžio) priemonės paskirstykite ant sausos veido odos. Šiek tiek sudrėkintu šepetėliu, sukamaisiais judesiais masažuokite priemonę, kad susidarytų lengva puta. Daugiau dėmesio skirkite tokioms sudėtingoms zonoms, kaip „T“ zona (kakta, nosis ir smakras), skruostai ir pan. Nuplaukite drungnu vandeniu ir kruopščiai nusausinkite odą.
Įspėjimai: dermatologinis kosmetinis produktas. Išoriniam naudojimui. Venkite sąlyčio su akimis. Nenaudoti injekcijoms. Nenurykite. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Saugokite nuo tiesioginių saulės spindulių ir karščio.,

Pagrindiniai komponentai: glicerinas, hialurono rūgštis