Kodas 95369
Gamintojas Labo International SRL, Italija

FILLERINA 932 EYES&EYELIDS, dermatologinis gelinis užpildas paakiams ir akių vokams, 15 ml

Užpildui prilygstantis gelis raukšlėms prie išorinio akies kampučio („žąsies kojelėms“), paakių zonos raukšlėms ir akių vokų pakėlimui. 

NAUJIENA!

Naujoji  „Fillerina 932“ formulė su 9 skirtingomis hialurono rūgšties molekulėmis, 3 skirtingomis kolageno molekulėmis ir 2 rūšių elastino molekulėmis specialiai sukurta efektyviam veikimui plonoje ir jautrioje akių srityje. 

POVEIKIS:

·         užpildo ir mažina išorinio akies kampo raukšleles (vadinamas „žąsų kojeles“) ir raukšleles aplink akis;

·         pakelia akių vokus, kad jie neužkristų;

·         atkuria elastingumą aplink akis ir vokų zonoje; 

·         sumažina „maišelius“ po akimis;

·         su specialiu, piršto galiuko formos aplikatoriumi, skirtu masažavimui. 

FILLERINA 932 EYES&EYELIDS VEIKLIOSIOS MEDŽIAGOS

Naujosios priemonės „Fillerina 932 Eyes and Eyelids“ sudėtyje yra 9 skirtingos hialurono rūgštys, ypač efektyviai prasiskverbiančios į odos sluoksnius (ex vivo bandymas su Franzo ląstelėmis) užpildomos raukšlės ir audiniai, atkuriama ankstesnė akių vokų forma. Hialurono rūgščių poveikį papildo 3 rūšių kolageno molekulių ir 2 rūšių elastino molekulių, kurios taip pat yra skirtingo molekulinio svorio, poveikis – jos stangrina ir suteikia plastiškumo akių srities ir vokų audiniams. „Fillerina 932 Eyes and Eyelids“ poveikį taip pat padidina sudėtyje esantis „Matrifull“ peptidas. Jį perduoda ciklodekstrinas, kuris gerina odos audinių trofizmą ir natūralų užpildymo medžiagų perdirbimą, pasiekiant užpildomų audinių putlėjimo efektą; taip pat sudėtyje yra heksapeptido, kuris padeda perduoti vandens molekules per odą ir palaikyti reikiamą odos drėgmę, bei chondroitino sulfatą. Visų molekulių poveikis buvo ex vivo patikrintas naudojant Franzo ląsteles, nes jos gali prasiskverbti iš odos paviršiaus į giliausius sluoksnius. Molekulių formulė yra pritaikyta plonai akių srities odai, siekiant optimizuoti molekulių prasiskverbimą, taip pat užpildymo ir pakėlimo efektą dėl veikliųjų medžiagų tankį ir elastingumą didinančio poveikio.


ODOS KOSMETINIS UŽPILDAS. „Fillerina“ priemonės „Labo“ kompanijoje kuriamos nuo 2007 m. (šiais metais registruotas prekinis ženklas). Šios raukšlių užpildymo ir putlinimo procedūros yra skirtos naudoti namuose. Produktai poveikiu prilygsta kosmetiniams užpildams, tačiau yra skirti naudoti namų sąlygomis ir išoriškai. Produkto pavadinimas, kilęs iš angliško žodžio „filler“, reiškiančio „užpildas“, ir yra skirtas spręsti odos senėjimo požymius ir užpildyti besiformuojančias raukšleles. Dėl pagrindinių veikliųjų medžiagų – skirtingų formų specialių hialurono rūgščių yra skirtingai užpildomi vidurinieji ir giliausi odos sluoksniai. Panašiai kaip ir hialurono rūgšties užpildų, naudojamų estetinėje medicinoje, taip ir „Fillerina“ priemonių paskirtis yra leisti dideliems kiekiems hialurono rūgšties giliai prasiskverbti į odos audinius (ex vivo bandymas): surišdamos vandenį, šios molekulės užpildo audinių tarpląstelinius tarpus, taip suteikdamos audiniams apimties, tūrio ir stangrumo. Senstant, hialurono rūgšties, esančios kūne, ypač odoje, vis mažėja, todėl odos būklė suprastėja – ji suglemba, nes audiniuose susidaro tuštumų, sumažėja tūris. Tokius senėjimo požymius galima pastebėti aplink akis, šioje veido srityje atsiranda raukšlių, ypač prie išorinio akies kampučio, akių vokų oda praranda tonusą ir tankį, todėl akių vokai užkrinta, o paakiai paburksta.


TRANSDERMINĖ TECHNOLOGIJA

Prasiskverbti per odą sunku. Siekiant, kad hialurono rūgšties molekulės, kaip ir kitos „Fillerina“ funkcinės molekulės, galėtų prasiskverbti į skirtingus odos sluoksnius, LABO mokslininkai sukūrė transderminę technologiją, pagrįstą labai maža veikliųjų medžiagų molekuline mase. Tai yra svarbiausia sąlyga, kad molekulės garantuotai prasiskverbtų į odos sluoksnius. Būtent dėl šio kontroliuojamo prasiskverbimo veikliosios medžiagos tikrai padaro poveikį. Nurodomi procentai yra hialurono rūgšties tirpalo ir funkciškai aktyvių molekulių transderminio prasiskverbimo rodiklis praėjus 24 valandoms. Transderminis prasiskverbimas tapo įmanomas pritaikius naują „Labo“ technologiją ir atlikus bandymus su Franzo ląstelėmis. Skirtumas – versus teorinė vertė 100 % atspindi eksperimentinių klaidų procedūrose, taikytose tyrime, sumą; šie skirtumai yra laikomi priimtinais ir yra tokie maži, kad jie nepaveikia tyrimo rezultatų.


KAM SKIRTAS PRODUKTAS? 

„Fillerina 932 Eyes and Eyelids“ užpildas yra naudojamas, kai matomos raukšlelės prie išorinio akies kampučio ir šiek tiek užkritę akių vokai.

Pagrindiniai komponentai: 9 skirtingos hialurono rūgštys, 3 rūšių kolagenas, 2 rūšių elastinas, peptidai.