Kodas 71303
Gamintojas VetViva Richter

FERMACTIV 150 g (Richter pharma)

Geriamieji milteliai gyvuliams, sergantiems virškinimo trakto uždegimu, lėtine ir ūmia dispepsija gydyti, taip pat virškinimo trakto mikroflorai reguliuoti.

FERMACTIV 150 g

Geriamieji milteliai gyvuliams, sergantiems virškinimo trakto uždegimu, lėtine ir ūmia dispepsija gydyti, taip pat virškinimo trakto mikroflorai reguliuoti.

Sudėtis: Nugriebto pieno milteliai, kalcio karbonatas. 

 

Analitinės sudedamosios dalys (%): Žalieji  baltymai 31,0 %,  žalieji riebalai 0,8 %,  žalioji ląsteliena 1,5 %, žalieji pelenai 12,0 %, natris 0,4%.


Priedai/kg. Maistiniai priedai. Aminorūgštys: lizinas (3.2.2.) 2,6%, metioninas (3c301) 0,6%. Technologiniai priedai. Žarnyno mikrofloros stabilizatoius: Enterococcus faecium (
4b1705).

 

Naudojimo instrukcija:  Norint, kad  pieno rūgšties bakterijos užtikrintų greitą žarnyno mikrofloros apsaugą, produktą reikia pradėti šerti kuo ankstyvesniame amžiuje.

Iki  6 mėn. amžiaus veršeliui: 10 g miltelių 50 kg, kūno svorio per parą 2-3 savaites keičiant laikymo patalpas ar gyvūnui nerimaujant dėl pvz. pašaro pakeitimo, pergabenimo, karščio ar pan. Pakartotinai šerti galima kiek reikia, ne trumpiau kaip 1sav.

Apie 35 kg  sveriančiam paršeliui: 5 g miltelių 20 kg  kūno svorio per parą, pradedant šerti likus savaitei iki atjunkymo ir naudojant dar savaitę po to.

Penimai kiaulei: 10 g miltelių gyvūnui per parą 2-3sav. iš eilės  pervarant į kitas patalpas ar gyvūnui nerimaujant dėl pvz.. pašaro pakeitimo, pergabenimo, karščio ar pan. 

Veislinei kiaulei: 10 g miltelių gyvūnui per parą, šerti pradėti likus 2 sav. iki apsiparšiavimo ir 1 sav. po jo, taip pat ir žindymo laikotarpiu.

Šuniui, katei: žarnyno mikroflorai, ypač jaunų gyvūnų, sureguliuoti keičiant ėdalą bei gyvūnui nerimaujant, miltelius reikia įmaišyti į ėdalą ne trumpiau kaip 1-2 sav. arba jei reikia – net ilgiau. Šuniui: 1,5-5/parą, katei:1,5g /per parą.

Pakuotė: 150 g.