FEMINELLA HYALOSOFT, 10 vaginalinių ovulių

 Feminella Hyalosoft ovulės vaginalinės N10

Sudėtis
Kiekvienoje 1,7 g makšties ovulėje yra 5 mg natrio hialuronato, 10 mg sintetinio E vitamino, ekstraktų iš 60 mg azijinės raistenės, 60 mg dedešvos ir 60 mg ramunėlių, 60 mg arbatmedžių aliejaus, 20 mg koloidinio silicio dioksido ir 1483 mg pusiau sintetinių gliceridų.
Indikacijos
Feminella Hyalosoft ovulės vartojamos makšties gleivinei drėkinti, esant makšties sausumui dėl hormonų kiekio pokyčių bet kuriuo gyvenimo laikotarpiu, ypač menopauzės periodu, po gimdymo ir žindymo laikotarpiu, arba dėl chemoterapijos ar spindulinio gydymo.
Dėl drėkinamojo poveikio Feminella ovulės lengvina makšties atrofijos simptomus (pvz., niežulį, deginimą, tempimą bei nemalonius pojūčius lytinių santykių metu).
Dozavimas
Vartoti po vieną makšties ovulę 10 parų iš eilės arba pagal gydytojo nurodymus.
Makšties sausumas menopauzės laikotarpiu
Pradinis gydymas. Pirmas 10 20 parų vartoti po vieną ovulę per parą.
Palaikomasis gydymas. Vartoti po 1 ovulę 2 kartus per savaitę.
Vartojimo būdas
Feminella ovulės vartojamos į makštį.
Išimkite ovulę iš lizdinės plokštelės ir atplėškite nuo juostelės. Lėtai perplėškite plėvelę, suėmę abiejų rankų nykščiais ir smiliais. Atsargiai išimkite ovulę iš plastiko plėvelės ir pirštu švelniai įstumkite giliai į makštį. Tai daryti geriausia prieš miegą.
Kontraindikacijos
Alergija (padidėjęs jautrumas) bet kuriai Feminella Hyalosoft ovulių medžiagai.
Įspėjimai
Laikyti ne aukštesnėje kaip 25 °C temperatūroje. Lizdines plokšteles laikyti kartono dėžutėje, kad preparatas būtų apsaugotas nuo drėgmės ir šviesos.
Kartu su kitokiomis makšties ovulėmis (pvz., kontraceptinėmis) ar prezervatyvu vartoti negalima.
Mėnesinių metu ar gausių makšties išskyrų atveju vartoti negalima.
Nėštumo metu Feminella Hyalosoft ovulių galima vartoti tik gydytojo nurodymu.
Ilgai vartojamos ovulės nedažnais atvejais gali sukelti padidėjusio jautrumo reakcijų. Tokiu atveju vartojimą reikia nutraukti ir kreiptis į gydytoją.