Kodas 91965
Gamintojas TAV veterinaria S.L.

FELI SLIM N100 (Tavet)

Pašarų papildas, skirtas nutukusių kačių svorio reguliavimui.

FELISLIM - pašarų papildas, skirtas nutukusių kačių svorio reguliavimui. Yra žinoma, kad sterilizavus kates pakinta jų elgesys, predisponuojamas nutukimas. Padidėjęs svoris yra didelė problema kačių sveikatai. Atlikti tyrimai parodė, kad net iki 52,00 proc. suaugusių kačių yra nutukusios.

 

PASKIRTIS: Papildas rekomenduojamas antsvorio turinčioms katėms, taip pat galima šerti ir kates, sergančias kepenų lipidoze.

 

SAVYBĖS: Padidėjęs pašaro suvartojimas yra dažniausia svorio priaugimo priežastis sterilizuotoms katėms. Antsvoris sukelia didesnį mirtingumą, lėtinių medžiagų apykaitų ligų predispoziciją (tokių kaip cukrinis diabetas, kepenų lipidozė ar osteoartritas).

Karnitino ir cinarino, gauto iš artišokų ekstrakto, mišinys padeda palaikyti tinkamą riebalų apykaitą, apsaugo kepenys ir padeda sumažinti nereikalingų kalorijų skaičių.Karnitino ir cinarino, gauto iš artišokų ekstrakto, mišinys padeda palaikyti tinkamą riebalų apykaitą, apsaugo kepenys ir padeda sumažinti nereikalingų kalorijų skaičių.

 

SUDĖTIS: Artišokų ekstraktas 25,00 mg.

 

PRIEDAI/1 kg. MAISTINIAI PRIEDAI. VITAMINAI: L-karnitinas (3a911) 100,00 mg.

 

PASKIRTIES GYVŪNAI: katės.

 

ŠĖRIMO REKOMENDACIJOS: Sušerti arba sutrinti ir sumaišyti su maistu. Rekomenduojama dozė – 1 tabletė/5 kg kūno svorio. Vartojimo laiką nustato veterinarijos gydytojas. Taip pat rekomenduojama, kad svorio kontrolei Felislim būtų naudojamas kartu su fizine veikla – bent 3 kartus dienoje po 20 min. gyvūnui pasivaikščioti lengvu žingsiu, kol augintinio svoris pasieks nustatytą ribą.

 

LAIKYMAS: Laikyti vėsioje, sausoje vietoje, saugoti nuo šviesos.

 

PAKUOTĖ: 100 kramtomųjų tablečių plastikinėje dėžutėje.