Kodas 102041
Gamintojas Tanin

FARMATAN BOLUS DIRECT 85g. (Tanin sevnica)

Galvijai, Kiaulės, Triušiai. Sudėtyje esantys kaštainio taninai veikia sutraukiančiai, jie precipituoja baltymus ir sąlytyje su žarnų gleivinės membrana ant jos sudaro ploną netirpių baltymų sluoksnį. Šis sluoksnis saugo žarnų gleivinės membraną nuo sudirgimo, lengvina peristaltiką ir neleidžia absorbuotis žalingoms medžiagoms. Naudojami viduriuojant, siekiant apsaugoti organizmą nuo intoksikacijos ir dehidratacijos- palengvina gastro-enteritų gydymą.
 

FARMATAN PLUS BOLUS DIRECT 75g.

 Pašarų priedas.

Pašarų priedas skirtas naudoti atrajotojams, siekiant stabilizuoti virškinamojo trakto funkcijas streso sąlygomis.

Galvijams sudėtyje esantys kaštainio taninai veikia sutraukiančiai, jie precipituoja baltymus ir sąlytyje su žarnų gleivinės membrana ant jos sudaro ploną netirpių baltymų sluoksnį. Šis sluoksnis saugo žarnų gleivinės membraną nuo sudirgimo, lengvina peristaltiką ir neleidžia absorbuotis žalingoms medžiagoms.
Naudojami viduriuojant, siekiant apsaugoti organizmą nuo intoksikacijos ir dehidratacijos- palengvina gastro-enteritų gydymą.

Naudojimo instrukcijos: naudoti oraliai. Duokite su specialiu pistoletu tiesiai gyvūnui į burną ir palaukite, kol gyvūnas pradės ryti. Esant nevirškinimui ir padidėjusiam stresui, pakartokite procedūrą po 24 valandų.

Rekomenduojamas naudojimo kiekis:

Galvijai 1 boliusas gyvūnui Pakartoti po 24 valandų

Nerekomenduojama duoti gulientiems gyvūnams.

Kaštainių ekstraktas (Castanea Sativa Mill.) 2b 70 g.

Tinkamumo naudoti laikas: 24 mėnesiai nuo pagaminimo datos, jei produktas laikomas originalioje pakuotėje žemesnėje kaip 35 ° C temperatūroje, apsaugotas nuo tiesioginių saulės spindulių.

FARMATAN PLUS BOLUS naudojančių gyvūnų mėsa ir pienas yra tinkami vartoti žmonėms be apribojimų.

FARMATAN PLUS Bolus negalima naudoti esant vidurių užkietėjimui ar anemiškiems gyvūnams.