Kodas 88027
Gamintojas Silvanols

FARINGOSPRAY, mėtų skonio purškalas su šaltalankiais ir medetkomis, 20 ml

Medicinos priemonė

 

Faringospray  mėtų skonio purškalas su šaltalankiais ir medetkomis

Naudojimas: Palengvina burnos ertmės ir gerklės gleivinės sudirginimą po įvairių procedūrų arba uždegimo atveju.

Poveikis: Visos preparato sudėtyje esančios medžiagos yra natūralūs aliejai, kurie suformuoja mechaninį apsauginį sluoksnį ant burnos ertmės ir ryklės gleivinės membranos. Tai padeda išlaikyti gleivinės membraną drėgną ir elastingą, mažina nemalonų pojūtį ir skausmą, mažina perštėjimo pojūtį gerklėje ir trintį, todėl tampa lengviau nuryti maistą.

Naudojimo metodas: Atidžiai perskaitykite pakuotės lapelį!

Atsargumo priemonės: Nenaudokite, jeigu yra padidėjęs jautrumas (alergija) kuriai nors preparato sudedamajai daliai. Venkite kontakto su akimis!

Duomenų apie naudojimą vaikams iki 12 metų amžiaus, nėštumo metu ar žindymo laikotarpiu nepakanka, todėl jiems preparatą galima naudoti tik pasitarus su gydytoju. Negalima naudoti vaikams, jaunesniems nei 2 metų amžiaus.

Laikymas: Sausoje, vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje. Laikyti sandariai uždarytoje originalioje pakuotėje, kambario temperatūroje (15–25 °C). Po pirmojo atidarymo sunaudoti per 3 mėnesius.

Sudėtis: Augalinis aliejus, šaltalankių aliejus (Oleum Hippophaes), medetkų žiedų aliejinis ekstraktas (Oleum Calendulae), pipirmėčių aliejus (Oleum Menthae) ir rozmarinų ekstraktas (Extractum Rosmarini).

Gamintojas: SIA „SILVANOLS“, Kurbada 2A, Rīga, LV-1009, Latvija.