Kodas 86681
Gamintojas Oystershell

EXCILOR TRANSACTIVE, priemonė nuo nagų grybelio

Medicinos priemonė

 

Excilor® TransActive™ – unikali gydymo priemonė nuo nagų grybelio!

 

Excilor® pagamintas taikant naują TransActive™ technologiją. Taip užtikrinama, kad Excilor® TransActiveTM greitai prasiskverbia per nagą ir keisdamas pH lygį nago vidinėje pusėje sustabdo nagų grybelio augimą. Veiksmingumas yra įrodytas klinikiniais tyrimais. Sudėtyje esantys glicerolis, lipidai ir biotinas atkuria pažeistą nago struktūrą, pagerina jo išvaizdą ir padeda apsisaugoti nuo grybelinės infekcijos pasikartojimo. Priemonę paprasta naudoti.

Naudojimas: tepti visą pažeistą nagą 2 kartus per dieną. Nago nereikia dildyti. Priemonė išdžiūsta per kelias sekundes ir nepalieka matomos plėvelės. Rezultatai matomi jau po dviejų gydymo savaičių.

 

Praktiniai patarimai:

       Jei Jūsų nagai lakuoti, prieš vartodami Excilor® TransActive™ visiškai pašalinkite nagų laką.

       Tepdami aplikatoriumi, jo stipriai nespauskite.

       Kiekvieną kartą panaudojus aplikatorių sandariai uždarykite, kad išvengtumėte garavimo.

       Gydymo trukmė labai individuali, todėl užkrėstą plotą Excilor® TransActive™ tepkite mažiausiai tris mėnesius, geriausia – kol nagas visiškai ataugs.

       Patepus Excilor® TransActive™, visiškai normalu po nagu jausti dilgčiojimą: tai rodo, kad produktas prasiskverbė per nagą.

       Priemonėje yra 400 dozių. Tyrimai parodė, kad vieno užkrėsto nago gydymo kursui vidutiniškai pakanka vieno aplikatoriaus.

       Excilor® TransActive™ saugokite kambario temperatūroje ir laikykite atokiai nuo šilumos šaltinio ar tiesioginių saulės spindulių.

 

 

Įgaliotas atstovas Lietuvoje: Sandoz Pharmaceuticals d.d. flialas, Šeimyniškiu g. 3A, LT-09312 Vilnius.

Tel: +370 5 2636 037, faksas:+370 5 2636 036, el. paštas: info.lithuania@sandoz.com.

B11805834224. Reklamos teksto parengimo data 2018-05-24.