Kodas 96091
Gamintojas Beiersdorf AG

EUCERIN UREAREPAIR PLUS, dušo putos

Švelniai nuprausia kūno ir veido odą. Sausai, šiurkščiai odai.

Inovacija: Eucerin® UreaRepair PLUS dušo putų sudėtyje esantis unikalus ingredientų derinys, papildytas odą raminančiomis savybėmis pasižyminčiu kvapu, suteikia odai malonų pojūtį ir švelniai pasiskirsto ant odos jos netrinant.

Rezultatas: oda apsaugoma nuo tolesnio išsausėjimo. Išsimaudžius puoselėja odą Oda tampa lygi ir švelni Kvapas yra specialiai pritaikytas sausai odai, be įprastinių alergijas sukeliančių ingredientų.

Klinikiniais ir dermatologiniais tyrimais patvirtinta: efektyvus, puikiai tinka sausai ir net sergančiai odai. Kvapas, esantis priemonės sudėtyje, yra patvirtintas klinikiniais tyrimais, jis nedirgina odos ir nesukelia paraudimo. Tinka sergantiems diabetu ir brandžiai odai. Taip pat tinka kaip papildomos priežiūros priemonė.

Naudojimo rekomendacijos: paskirstykite putas ant rankų ir švelniai paskirstykite ant veido bei kūno odos. Kruopšiai nuskalaukite.

Kvapas yra specialiai pritaikytas sausai odai, be įprastinių alergijas sukeliančių ingredientų. Kvapas, esantis priemonės sudėtyje, yra patvirtintas klinikiniais tyrimais, jis nedirgina odos ir nesukelia paraudimo. Tinka sergantiems diabetu ir brandžiai odai. Taip pat tinka kaip papildomos priežiūros priemonė.