Kodas 96318
Gamintojas Beiersdorf

EUCERIN HYALURON - FILLER, intensyvaus poveikio kaukė, 1 vnt.

ntensyviai drėkinanti lakštinė veido kaukė su hialurono rūgštimi padeda sumažinti nedideles raukšleles, atgaivina odą, suteikia jai švytėjimo ir jaunatviškesnę išvaizdą. Tik per 5 minutes!


Inovatyvi kaukė pagaminta iš bioceliuliozės –  natūralios kilmės biologiškai suyrančios medžiagos. Ją itin lengva uždėti, malonu dėvėti, nes priglunda prie veido kontūrų tarsi antra oda ir nenuslysta.

Kaukė prisotinta didelės ir mažos molekulinės masės hialurono rūgštimi. Didelės molekulinės masės hialurono rūgštis drėkina odą ir mažina nedideles raukšleles viršutiniuose odos sluoksniuose, o mažos molekulinės masės hialurono rūgštis įsiskverbia giliau, kur formuojasi gilesnės raukšlės.

Kaukės efektyvumas ir tinkamumas odai patvirtinti klinikiniais tyrimais. Ji drėkina ir atvėsina odą, padeda sumažinti nedideles raukšleles, suteikia odai gaivumo, švytėjimo ir jaunatviškesnę išvaizdą. Tinka naudoti visų tipų odai, įskaitant jautrią. Be to, kaukę galima naudoti, kai oda atrodo įsitempusi ar pavargusi ir jai reikia papildomos priežiūros.

Nuvalykite ir nusausinkite veido odą.
Atidarykite pakuotę ir išvyniokite kaukę.
Kaukę iš abiejų pusių saugo mėlyni lakštai. Pašalinkite mėlyną lakštą nuo tos pusės, kurią dėsite ant veido.
Uždėkite kaukę, pirštų galiukais išlyginkite, kad tolygiai priglustų.
Pašalinkite likusį mėlyną lakštą.
Palikite kaukę veikti 5 minutes.
Švelniai nuimkite kaukę, įmasažuokite likusį serumą į odą.
Venkite akių srities.

Ingredients:Aqua, Glycerin, Pentylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Xanthan Gum, Polysorbate 20, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Citric Acid, Sodium Hydroxide, Phenoxyethanol, Parfum

Kilmės šalis: FR

Gamintojas: Beiersdorf

Atstovybė: NIVEA Polska Sp.z.o.o

Ant pakuotės nurodytas PAO ir prekės partijos/serijos nr.

PAO 12M