Kodas 92307
Gamintojas Beiersdorf AG

EUCERIN ATOPICONTROL, balzamas, 250 ml

Eucerin® AtopiControl BALZAMAS SAUSAI, ATOPINEI ODAI

Sudirgusi, sausa, perštinti oda (pvz., atopinė oda) gali sukelti poreikį kasytis. Todėl niežtinčiai ir sudirgusiai odai nuraminti reikia specialių odos priežiūros priemonių.

Inovacija: Maloni formulė papildyta raminamuoju poveikiu pasižyminčiu likochalkonu A (ekstraktu iš saldymedžio šaknies), lipidais (omega 6 riebalų rūgštimis ir keramidais) ir odą puoselėjančiu taukmedžių sviestu, kad odos barjeras sustiprėtų,o niežtinti ir sudirgusi oda būtų nuraminta.

Rezultatas: Oda nuraminama, odos barjeras sustiprinamas ir sumažėja niežulys.Greitai susigerianti, nelipni, neriebi priemonė. Iš karto sudrėkina, oda tampa minkšta ir lygi.Lipidų kiekį papildantis aliejaus vandenyje balzamas yra lengva, tačiau odą pamaitinanti priemonė.Odos būklė pagerėja naudojant reguliariai.

Be kvapiųjų medžiagų.

Rekomenduojamas naudojimas: Tepkite vieną ar dukart per dieną arba taip dažnai, kiek reikia. Optimalios priežiūros rutina – naudokite kartu su Eucerin® AtopiControl vonios ir dušo aliejumi.Klinikiniais ir dermatologiniais tyrimais patvirtinta:

Itin efektyvi ir atopinės odos toleruojama priemonė.

Tinka kūdikiams.Laikykite ne aukštesnėje kaip 25 °C temperatūroje.