Kodas 92312
Gamintojas Beiersdorf

EUCERIN ANTI-PIGMENT, dvejopo poveikio serumas

Dvejopo poveikio serumas su tiamidoliu ir koncentruota hialurono rūgštimi lygiai ir švytinčiai odai. Efektyviai sumažina tamsias dėmes ir apsaugo nuo pakartotinio jų atsiradimo. Pirmieji rezultatai pastebimi po 2 savaičių reguliaraus naudojimo.

Melaninas – tai natūralus, odai spalvą suteikiantis pigmentas. Saulės šviesos poveikis, hormoniniai pokyčiai ir senėjimas gali lemti padidėjusią melanino gamybą ir sukelti hiperpigmentaciją. Hiperpigmentacija pasireiškia tamsiomis dėmėmis ir senatvinėmis dėmėmis (dar vadinamomis saulės dėmėmis), dėl kurių oda atrodo nelygi.

Eucerin® Anti-Pigment dvejopo poveikio serumą sudaro du skirtingo poveikio serumai:

- Tiamidolis: pagrindinę hiperpigmentacijos priežastį veikianti efektyvi ir patentuota sudedamoji dalis.  Klinikiniais tyrimais patvirtinta, kad tiamidolis sumažina hiperpigmentaciją ir, naudojant reguliariai,  apsaugo nuo pakartotinio jos atsiradimo;
- Koncentruota hialurono rūgštis: viena iš odos efektyviausių drėkinamųjų medžiagų, padedančių odai pritraukti ir išlaikyti drėgmę.
Klinikiniais ir dermatologiniais tyrimais patvirtinta, kad lserumas atnaujina odos išvaizdą, sumažina tamsias dėmes ir apsaugo nuo pakartotinio jų atsiradimo. Pirmieji rezultatai pastebimi po dviejų savaičių, o naudojant reguliariai nuolat gerėja. Oda yra lygi, atrodo atsinaujinusi, tolygi ir švytinti.

Klinikiniais ir dermatologiniais tyrimais patvirtinta: labai efektyvi ir puikiai odos toleruojama priemonė. Individualūs rezultatai gali skirtis.

• Naudokite vieną kartą per dieną (ryte arba vakare) ant gerai nuvalytos veido, kaklo ir iškirptės srities odos.
• Paspauskite dozatoriaus viršutinės dalies viduryje, kad išspaustumėte vienodą kiekį abiejų serumų. Priemonę naudojant pirmą kartą gali reikėti paspausti tris arba keturis kartus, kol serumai pasirodys.
• Švelniai įmasažuokite į odą.
• Saugokite, kad nepatektų į akis.
• Geriausiems rezultatams pasiekti naudokite kartu su Eucerin® Anti-Pigment dieniniu kremu SPF 30 ir Eucerin® Anti-Pigment naktiniu kremu.
• Priemones, kurių sudėtyje yra tiamidolio, naudokite daugiausiai keturis kartus per dieną.

Ingredients:Aqua,  Alcohol Denat,  Butylene Glycol,  Octocrylene, Isopropyl Palmitate,  Cetearyl Isononanoate,  Distarch Phosphate,  Methylpropanediol,  Isobutylamido Thiazolyl Resorcinol,  Sodium Ascorbyl Phosphate,  Sodium Hyaluronate,  Glycyrrhiza Inflata Root Extract,  Tocopherol,  Glucosylrutin,  Sodium Stearoyl Glutamate, Glyceryl Stearate,  Sodium Polyacrylate,  Dimethicone,  Isoquercitrin,  Citric Acid,  Sodium Chloride,  Trisodium EDTA,  Caprylyl Glycol,  Phenoxyethanol,  Parfum; glicerinas.

Kilmės šalis: PL

Gamintojas: Beiersdorf

Atstovybė: NIVEA Polska Sp.z.o.o

Ant pakuotės nurodytas tikslus galiojimo terminas - galioja iki...

EXP (900d)