Kodas 92209
Gamintojas ETA

ETA SONETIC JUNIOR, ultragarsinis dantų šepetėlis vaikams nuo 8 metų, oranžinis

Ultragarsinis vaikų dantų šepetėlis

Priversti vaikus reguliariai atlikti burnos higieną yra sudėtingas procesas. Kad dantų valymas jiems būtų lengvesnis ir malonesnis, mes sukūrėme garsinį dantų šepetėlį, kuris pašalina dantų apnašas ir tarpdančius valo geriau, nei įprasti rankiniai šepetėliai.

Nuostabios technologijos

MOVE + Sonic technologija, kuri leidžia atlikti iki 22000 judesių per minutę, yra labai efektyvi, tačiau tuo pat metu ir draugiška dantims ir dantenoms. Be to, ji veikia „microBUBBLES“ technologijos principu, kad efektyviai išvalytų nešvarumus net tarpdančiuose. Šepetėliai aprūpinti aukštos kokybės minkštais „DuPont“ šereliais, sukurtais jautriems vaikų dantims ir dantenoms.

Didžiausi produkto pranašumai yra ypač ilgas baterijos veikimo laikas, kuris skiriasi priklausomai nuo naudojamos baterijos tipo (nuo 3 iki 7 mėnesių kasdien naudojant 2 kartus po 2 minutes), ir protingas 2 minučių laikmatis tolygiam atskirų burnos dalių valymui su perspėjimu kas 30 sekundžių, kad reikia pereiti prie kito burnos ketvirčio valymo.

Vaikams tai patiks

Vaikams šis ultragarsinis šepetėlis patiks ypač todėl, kad jie neprivalės dantų valytis rankiniu būdu, o šis šepetėlis tai padarys už juos. Be to, jis turi ergonomišką rankeną, kuri gerai tinka jų rankoje. Dėl neslidžios ir neperšlampamos IPX7 konstrukcijos, valydamas dantis, šepetėlis neslysta iš rankų.

Garsinis dantų šepetėlis maitinamas 1 AAA baterija, o pakuotėje yra 2 valymo galvutės, kurios parduodamos ir atskirai.

Taikoma 2 metų garantija, sugedus įrenginiui kreiptis: info@pardes.lt