Kodas 98860
Gamintojas SFI

EQUAZEN MUMOMEGA, 30 kapsulių

Equazen® mumomega® sudėtyje yra unikalus EPR, DHR (omega-3), GLR ir ARR (omega-6) riebalų rūgščių derinys, sukurtas papildyti mitybą moterims planuojant nėštumą, nėštumo metu ir po jo. Dokozaheksaeno rūgštis (DHR), motinai ją vartojant, yra naudinga normaliam vaisiaus ir žindomų kūdikių akių ir smegenų vystymuisi. Teigiamas poveikis atsiranda per parą suvartojant 200 mg DHR kartu su suaugusiesiems rekomenduojamu suvartoti per parą omega–3 riebalų rūgšties kiekiu, t. y. 250 mg DHR ir eikozapentaeno rūgštimi (EPR). Equazen® produktų gamybai naudojami žuvų taukai yra sertifikuoti tarptautinės organizacijos „Friend Of the Sea“ (angl. „Jūros draugas“), kuri aktyviai prisideda sertifikuojant jūros gėrybes visame pasaulyje. Nepridėta cukrų, aspartamo ar sacharino. Be dirbtinių dažiklių, kvapiųjų medžiagų ir konservantų.

Gamintojas Soho Flordis UK Ltd.

Atstovas Lietuvoje UAB Norameda

 

Paros dozėje (1 kapsulė)

 

Omega-3 riebalų rūgštys:

360 mg

iš kurių:

-          dokozaheksaeno rūgšties (DHR)

-          eikozapentaeno rūgšties (EPR)

 

300 mg

 42 mg

Omega-6 riebalų rūgštys:

124 mg

iš kurių:

-          gama linoleno rūgšties (GLR)

-          arachidono rūgšties (ARR)

 

15 mg

 9 mg

Vitaminas E

 2,8 mg (23 %  RMV*)

*RMV - referencinė maistinė vertė

Vartojimas. Tinka moterims planuojant nėštumą, nėštumo metu ir po jo. Gerti po 1 kapsulę per dieną užsigeriant vandeniu, geriausia su pagrindiniu maistu.

Sudėtis:

Koncentruoti žuvų taukai (54 %) (Jungtinė Karalystė), želatina (galvijų), dvimečių nakvišų (Oenothera biennis L.) aliejus (14 %), drėgmę išlaikanti medžiaga glicerolis, d-alfa tokoferolis (vitaminas E).