Kodas 85446
Gamintojas Agetis

EMELIN FF, 30 kapsulių

EMELIN FF

 

Maisto papildas

30 kapsulių

 

Geležies ir folio rūgšties kompleksas

 

Papildo kasdienę mitybą geležimi ir vitaminu B9 (folio rūgštimi).

Geležis yra daugelio baltymų ir fermentų, palaikančių gerą sveikatos būklę, sudėtinė dalis. Trūkstant geležies jaučiamas nuovargis, sumažėja darbingumas ir silpsta imunitetas.

 

Sudedamosios dalys: geležies difosfatas (sudėtyje yra pieno baltymo kazeino), kapsulės apvalkalas (želatina, dažikliai indigokarminas (E132), geležies oksidai (E172), titano dioksidas (E171)), pregelifikuotas kukurūzų krakmolas, lipnumą reguliuojanti medžiaga silicio dioksidas, lipnumą reguliuojanti medžiaga talkas, magnio stearatas, pteroilmonoglutamo rūgštis.

 

Maistinės medžiagos

1 kapsulėje

RMV*

 

Geležis

15 mg

107 %

 

Folio rūgštis

400 µg

200 %

 

RMV* – referencinė maistinė vertė.

 

Vartojimas: gerti po 1 kapsulę per dieną po valgio, užgeriant stikline vandens. Vaikams iki 12 metų amžiaus dėl produkto vartojimo pasitarti su gydytoju.

 

Įspėjimai: neviršykite nustatytos rekomenduojamos dienos dozės. Jei sergate ar vartojate kokių nors vaistinių preparatų, prieš vartojimą pasitarkite su gydytoju. Nevartokite, jei yra padidėjęs organizmo jautrumas bet kuriai iš produkto sudedamųjų medžiagų. Prieš vartojant neštumo ar žindymo laikotarpiu, rekomenduojame pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

 

Laikymas: laikykite sausoje, tamsioje, vaikams nepasiekiamoje vietoje, ne aukštesnėje kaip 25 °C temperatūroje.

 

Grynasis kiekis: 15,48 g (30 kaps.)

 

Kilmės šalis: Kipras.

 

Gamintojas: Agetis Supplements Ltd., Limasolis, Kipras.

 

Gamintojo atstovas Lietuvoje (informacijos teikimui): UAB „Medochemie Lithuania”,  Gintaro g. 9-36, LT-47198 Kaunas, Lietuva.