Kodas 70672
Gamintojas Proge Farm S.r.l, Italija

ECOCILLIN, 6 vaginalinės kapsulės

Kai makšties mikrofloros pusiausvyra sutrinka, gali atsirasti niežėjimo, deginimo, sausumo pojūtis arba pagausėti išskyrų. Ecocillin greitai panaikina simptomus. Panaudojusios kapsulę nakčiai, jau pirmąjį rytą pajusite komfortą. Ecocillin vaginalinių kapsulių ieškokite vaistinių šaldytuvuose.

Moters gyvenime būna daug svarbių etapų, tokių kaip kontraceptikų ar antibiotikų vartojimas, nėštumas, nusilpęs imunitetas. Jų metu padidėja tikimybė susirgti makšties infekcijomis. Kiekviena moteris, sirgusi makšties infekcijų sukeltomis ligomis, žino, kiek nepatogumų jos sukelia - dėl gausių išskyrų niežti ir skauda, dėl deginimo pojūčio gali būti sunku šlapintis. Dažnai ir lytinių santykių tenka atsisakyti dėl to, kad jie gali būti skausmingi. Visa tai yra patyrusios dauguma moterų, juk, kaip teigia statistika, net apie 75 proc. jų bent kartą gyvenime serga makšties infekcijų sukeltomis ligomis, o apie 40-čiai proc. jos kartojasi. Norint išvengti makšties infekcijų, reikia naudoti mikroflorą atkuriančias priemones – Ecocillin makšties kapsules. Jos normalizuoja pažeistą makšties mikroflorą, sukuria apsauginį barjerą ir neleidžia vystytis infekcijas sukeliantiems mikroorganizmams.

Ecocillin – Lactobacillus plantarum P17630 – kapsulės, skirtos atkurti makšties mikroflorą

Ecocillin veiklioji medžiaga – Lactobacillus plantarum P17630 gerosios bakterijos. Jos stipriai prisitvirtina prie makšties sienelės gleivinės, todėl sugeba konkuruoti su infekcijas sukeliančiais mikroorganizmais ir apsaugoti makšties gleivinę nuo infekcijų sukeliamo diskomforto. Lactobacillus plantarum P17630 bakterijų štamas yra patentuotas ir išsaugotas mikroorganizmų banke Belgijoje. Taip užtikrinama, kad patentuoto Ecocillin produkto savybės, patvirtintos tyrimų metu, bus išsaugomos nuolat. Svarbu tai, kad Ecocillin vaginalinės kapsulės laikomos šaldytuve, todėl veiklioji medžiaga ilgai išlieka gyvybinga ir gali daugintis makštyje. Makšties kapsulėse esantis aliejus sutepa ir minkština gleivinę bei mažina makšties sausumą. Todėl, panaudoję Ecocillin kapsulę nakčiai, jau pirmąjį rytą pajusite komfortą!

Atrinktos makšties pieno rūgšties bakterijų mikrofloros palaikymas yra lemiama mikrobinių infekcijų fiziologinės kontrolės sąlyga. Iš tiesų, ypatingos pieno rūgšties bakterijos atlieka svarbią funkciją, makšties gleivinėse sukurdamos apsauginį barjerą ir neleisdamos augti ir vystytis susirgimus sukeliantiems mikroorganizmams. Žinoma, kad dėl antibiotikų, priešgrybelinių vaistų, intymios higienos priemonių naudojimo, taip pat dėl subtilios fiziologinės pusiausvyros nepaisančio gyvenimo stiliaus gali pakisti pieno rūgšties bakterijų kultūros ir atsirasti mikrobinių patologijų.

Ecocillin makšties kapsulės Lactobacillus plantarum P17630 – tai medicininė priemonė, kurios sudėtyje yra didelis kiekis Lactobacillus plantarum P17630 – tipizuotos pieno rūgšties bakterijų atmainos, atrinktos pagal jos sugebėjimą prilipti prie makšties gleivinės. Todėl Ecocillin makšties kapsulės veikia prevenciškai ir trukdo augti patogeniniams mikroorganizmams, taip užkirsdamos kelią infekcinių susirgimų, ypač nespecifinės kilmės, vystymuisi. Ecocillin – tai ovulės formos želatinos kapsulės, kurių sudėtyje yra ir aliejaus, pasižyminčio sutepamuoju ir raminamuoju poveikiu. Taigi, ši medicininė priemonė yra gerai toleruojama net ir esant makšties sausumui.

Ecocillin vartojimo būdas: vakare, prieš einant miegoti, atsigulus ant nugaros, vieną kapsulę įdėti giliai į makštį.

Vartojimo dažnis: produktą vartoti 6 dienas iš eilės arba taip, kaip pataria gydytojas.

Laikymo sąlygos: Ecocillin reikia laikyti 2-8 C temperatūroje. Ant dėžutės nurodyta galiojimo data teisinga tik tuomet, jei produktas laikomas tinkamai ir nepažeistoje pakuotėje.