Kodas 91282
Gamintojas Reckit Benckiser

DUREX REAL FEEL, prezervatyvai, 10 vnt.

Naujos kartos prezervatyvai iš medžiagos „RealFeel“ natūraliam odos pojūčiui. Pagaminti iš poliizopreno - technologiškai pažangios ne latekso pagrindo medžiagos. Papildomai sutepti geliu intesyvesniam  malonumui. Efektyvumas patvirtintas kliniškai. Skaidrūs, padengti geliu ir spermos rezervuaru. Nominalusis plotis 56 mm. Tinka lateksui alergiškiems žmonėms. Sukurti siekiant sumažinti latekso sukeltų alerginių reakcijų riziką. Sudėtyje nėra latekso. Tačiau, jeigu vis tiek jaučiate dirginimą ar pasireiškia alerginė reakcija, nutraukite produkto naudojimą ir kreipkitės į gydytoją. Atidžiai perskaitykite nurodymus, pateiktus pakuotės vidinėje pusėje, ypač jei prezervatyvus naudojate analinei ar oralinei sueičiai. Prezervatyvą naudokite tik kartą. Joks kontracepcijos metodas neapsaugo 100 % nuo nėštumo, ŽIV ir lytiniu keliu perduodamų infekcijų.
Kartu su prezervatyvais naudojami intymieji ir masažo geliai „Durex Play“ gali sustiprinti malonumą. Informacijos apie konkretaus gelio suderinamumą su prezervatyvais ieškokite jo instrukcijoje.
100 % prezervatyvų yra patikrinti elektroniniu būdu.
Kiekvienai partijai atliekami 5 kokybės tyrimai.
Mūsų prezervatyvus taip pat įvertina dermatologai.
Sužinokite daugiau apie įvairius prezervatyvus.

Sudedamosios dalys: Poliizoprenas, gelis.

"Prezervatyvų „Durex“ naudojimas: uždėkite prezervatyvą iki varpai paliečiant kitą asmenį. Tai padeda išvengti nėštumo ir grėsmės užsikrėsti lytiniu keliu perduodamomis infekcinėmis ligomis. Prieš naudojimą patikrinkite tinkamumo naudoti terminą, nurodytą ant pakuotės. Jeigu individuali prezervatyvo pakuotė akivaizdžiai pažeista, prezervatyvą išmeskite ir  rinkitės kitą, su nepažeista pakuote.
Prezervatyvo uždėjimas: 1. Elkitės atsargiai, nepažeiskite prezervatyvo nagais ir aštriais daiktais. 2. Įsitikinkite, kad ritinėlis yra išorėje, suimkite už spenelio formos galiuko ir užmaukite prezervatyvą ant sustandėjusios varpos galvutės. 3. Užvyniokite prezervatyvą iki varpos pagrindo. Patikrinkite, ar prezervatyvas nesmunka, ar neapgaubia per tampriai, nes dėl to jis gali plyšti. Prezervatyvą numaukite iš karto po ejakuliacijos. Prezervatyvą tvirtai suimkite ties varpos pagrindu ir taip laikydami numaukite. 4. Išmeskite į šiukšlių dėžę. Nemeskite į unitazą.
Naudojimo patarimai: naudokite tik tuos gelius, kurie tinka naudoti su prezervatyvais. Aliejiniai lubrikantai (vazelinas, kūdikių aliejus, kai kurie pesarai) ir kai kurie vietiškai naudojami varpos ir makšties vaistai gali pažeisti prezervatyvus. SUSTOKITE, jei naudojant prezervatyvą jūs arba  partnerė (-is) jaučia diskomfortą arba dirginimą. Analinei sueičiai prezervatyvą iš išorės papildomai sutepkite  (nenaudokite gelių „Durex Tingling“ ir „Durex Embrace“). Jeigu prezervatyvą pirmiausia naudojate oralinei sueičiai, po to bet kokiai kitai sueičiai užmaukite naują prezervatyvą. Prezervatyvą naudokite tik vieną kartą. Naudojant pakartotinai, gali išaugti plyšimo ir infekcijų pernešimo rizika.
Pasitarkite su gydytoju arba vaistininku, jei: naudojate vietinio poveikio varpos ar makšties vaistus; po naudojimo išlieka dirginimas ar diskomforto pojūtis; naudojant prezervatyvas prateka arba suplyšta (kreipkitės kuo greičiau per 72 valandas)."

Laikyti vėsioje sausoje vietoje, atokiai nuo tiesioginės saulės šviesos.